Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » D-mannózt hogyan alkalmazzátok...

D-mannózt hogyan alkalmazzátok felfázás elkerülésének érdekében?

Figyelt kérdés
Minden nap szeditek vagy például csak szex előtt és/vagy után? Kinek hogy vált be? A beszedés után érdemes a pisiléssel várni hogy a hólyagban tudjon dolgozni a hatóanyag?

2022. okt. 16. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Saját felelősségre a dobozon szereplő útmutató szerint. Rendszeres felfázással rendszeresen fel kell keresni az orvost, esetleg másik orvost is. A D mannóz inkább a terápia mellett kiegészítésképpen alkalmazható, mint önállóan, a gyógyszer helyettesítésére.
2022. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szex után mindenképp (mivel nem fogok előtte szaladgálni a gyógyszerért). Ezután pisi, vízivás, mint a kisangyal (ha este 11 van akkor is lehúzok 2 decit elalvás előtt). Valamint ezen kívül amikor érzem hogy gond lesz, elkezdem szedni.
2022. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
En nem tudom, hol eltek, de ezek a keszitmenyek vagy nem.hatasosak, vagy ugyanugy kinyirjak a hasznos bakteriumokat is. Olyan nincs, ami ki van elezve a "rossz bacikra", mert ha lenne, akkor az antibiotikumok ily lehetnenek olyanok. Gondolkodjatok el ezen. 🤷‍♀️
2022. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Normálisan kell szexelni, úgy hogy a hüvely legyen alacsonyabban, mint a segglyuk. Tehát nem úgy, hogy a nő van alul. Mert így lecsorog a nedv a segglyukhoz, onnan meg átkerülnek a bacik, egy nedves összekötő híd keletkezik így. Plusz óvszerrel érdemes. Ha pl. kutyapózban történik mindez, a váladék lefelé csorog, nem fölfelé, a segglyuk felé. Azt meg nem szabad hagyni, hogy a férfi a farkával vagy a kezével a segglyukhoz érjen.
2022. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

3


Akkor ezek szerint a placebó miatt nincs fertőzésem, mióta szedem...

2022. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a dmannóz sajnos nem vált be. De mivel undorító ez a betegség íme néhány tipp szintén szenvedőknek:

ha krónikus már a fertőzés akkor valószínűleg már biofilm van a hugyhólyagba/sérült a hólyag fala. Hólyagtükrözést csináltassatok! Van rá Cystitat terápia.

Azonkîvűl van még az Uro Vaxom kúra meg Strovaj immunizálás (Németországból rendelhető privátreceptként).

2022. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
*Strovac immunizálás
2022. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

A terhességem első heteiben volt egy fertőzésem (lehet, hogy pont az ominózus “babacsináló” szextől), s arra kaptam antibiotikumot, a nőgyógyász pedig utána kérte, hogy minden este az utolsó pisilés után szedjek mannózt megelőzésre, meg tőzegáfonyát bármilyen formában. A dm-es Mivolis mannózt szedtem egész a szülés utánig minden nap, vízben oldva. Reggel pisiltem ki általában. Lekopogom, nem jött vissza a dolog, pedig hajlamos vagyok rá.

#3 A mannóz nem nyír ki semmilyen baktériumot, csak az E.coli csápjaihoz hozzáragad, így az nem tud megkapaszkodni a húgyszerv falán és kimossa a vizelet. E.coli előfordulhat még nemkívánt látogatóként a hüvelyben, alapesetben meg a belekben él, oda meg minimál mannóz jut és mellesleg ha ott is blokkolja az E.colit, az a hüvelyben tök jó, a bélben meg tökmindegy, marad elég.

2022. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!