Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadási problémával milyen...

Izzadási problémával milyen orvoshoz kell fordulnom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha főleg csak egy területen izzadsz, pl. hónalj, akkor szerintem először próbáld ki ezt! (Én is orvost, illetve műtétet fontolgattam, de szerencsére kipróbáltam az Antisudoricát és tényleg segített. Csak ajánlani tudom.)A gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica, kb. 400ft, és sokáig elég. Fürdés után kell használni, vizes vattára önts belőle egy pici mennyiséget, s kend be vele az izzadó területet (persze csak miután szárazra törölted). Lehet, hogy az elején viszketni fogsz tőle, emiatt tényleg csak kevés mennyiséget használj! Pár hét alatt megszüntetheti az izzadást. Csak napi egyszer alkalmazd!
2008. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!