Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hogy áll a súlyához?

Ki hogy áll a súlyához?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és régen nagyon elégedett voltam önmagammal. Sovány voltam, kb. 65 kg, 169 cm iszonyat nagy mellekkel (100 D) szóval megvoltam. Most covid után derült ki a PCOs és IR problémák. 1,5 éve iszonyat sokat híztam, ma már 89 kg. vagyok és ez nekem sok. Igyekszem letornázni, amikor elmentem orvoshoz 97 voltam, szóval haladok, de baromi nehéz és közben utálom magam. Nehéz tartani az étrendet, és nehéz közben eleget mozogni, év elején még egy kis depressziós időszakom is volt. Tönkre ment az életem sok része, az egyetemen is halasztottam és sokminden nem úgy alakult, ahogy akartam. Szóval tanácsokat szeretnék kérni, amikkel könnyebb lesz kibírni ezt az egészet.:) (Nem akarom sajnáltatni magam, tudom, hogy ennél rosszabb dolgok is vannak a világban, de úgy érzem ha az életem ezen részét elegyengetem, akkor minden megoldódik.) Ugyanitt: érdekelnek vélemények mellkissebítésről.)

2022. okt. 22. 09:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jól esik, hogy vannak akk hasonló problémákkal küzdenek, és az is, hogy sokan elégedettek magukkal így is. Ez nagyon nagy löketet ad, hogy ne adjam fel:) És a párom is, aki egyébként 0-24 azt hajtja, hogy neki tökéletes vagyok és tényleg őszintén odáig van értem, de ha ezeket a biztató szavakat egy közeli ismerős vagy családtag mondja, az nem ugyan az, kicsit elfogultak és nem érzem hitelesnek. Ez sokat segített, és mindenki másnak is kitartás, hiszen ez legyen a nők legnagyobb erénye, hogy tudjuk támogatni egymást;)
2022. okt. 23. 01:09
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, hogy amilyen magas valaki, 100 cm felett, ha fiú, annyi kg-nak kell lennie, ha lány, akkor abból a számból, ami 100 cm fölött van, le kell vonni 10-et, az az ideális testsúly.
2022. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
Autoimmun izomsorvadással a háttérben, vajon hogy állnék a súlyomhoz? Huszonéve egy Rambo voltam, most meg egy pálcikaember.
2022. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem értek egyet ezzel. 10-es válaszoló vagyok, a 157 cm magas. Én 47 kg-val iszonyat vékony voltam. Semmilyen formám nem volt. Se cici, se popsi, se semmi, nagyon utáltam a tükörbe nézni. A 175 cm magas barátnőm viszont 65 kg-val már szinte husis, meg E-s mellei vannak. Szóval szerintem totál egyénfüggő, hogy a magasság - 110, vagy 105 vagy épp kinek mennyi az ideális.

2022. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!