Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket ?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket ?

Figyelt kérdés
Éppen egy hónapja esemény utáni tablettához kellett folyamodnom és azóta is észlelek néhány mellékhatást, mint például a mellérzékenység vagy a szédülés. Lehetséges, hogy azóta is ezeket érzem, vagy éppen amiatt érzem, hogy felborult a hormonháztartásom. Egy ideje késik is a menzeszem, viszont a félelem miatt szinte minden nap teszteltem és mind negatív. Kétségbe vagyok esve.
2022. okt. 27. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hormonháztartas felborult.


Fiatal vagy, gondolom. Az a baj h fogamzásgátlás egy módszerének gondoljátok, pedig ez egy elefánt adagnyi hormon ami megszakit egy elinduló terhességet, aztán csodálkoztok ha fél évig heveri ki a szervezetetetek.


Adj neki időt ha már Gyömrő rugtad és inkább előtte vedekezz!!!

2022. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyomron
2022. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
korod?
2022. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, viszont védekeztünk, csak épp a végén lefolyt az óvszer oldalán, túl nagy volt az óvszer. Elég felelősségteljes döntésnek gondolom.
2022. okt. 27. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Ennél az is ésszerűbb megoldás ha rendszeresen szedsz forgalmazás gátlót, max mellette gumiztok ha betegségtől félsz. Kevesebb káros hatás ér, mint egy egy esemény utánival.


Ne ijedj meg, még eltart egy darabig annak a hatása is.


Nyugodtan elmehetsz egy nőgyógyászhoz, és segít kiválasztani a megfelelő módszert.


Huvelygyuru pl kis hormon tartalmú

2022. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Az is lehetséges, hogy most kimarad a menstruációm ? Vagy a negatív tesztek ellenére akár terhes is lehetek ?
2022. okt. 27. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Szinte alap ilyenkor hogy felborul a menstruáció, kimarad, kevés fáj, köztes, stb minden lehet.


Tenyleg előtte védekezz, kérd ki doki segítségét. Normális dolog nemi élet esetén hogy nem csak gumival védekezel. Felnőtt nő vagy, vigyázz magadra

2022. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha késik a menzesz és negatív, nem vagy terhes.


A késés annyi mindentől lehet, hogy élő fog fordulni az életben. Sokszor. A női nemi hormonok érdekes játéka ez. Ismerd meg a testedet.

Nekem 27 és 42 nap között már minden időpontban megjött. És csak 1x voltam terhes, amikor szerettem volna, elsőre.


Ha félsz, amikor késik, normális dolog hogy tesztelsz. Legyen otthon erre mindig 1- 2 db. Nem is kell szólni senkinek. És nem kell naponta tesztelni.


Ezt csak későbbre jó tanács, fitala vagy még. :)

2022. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiatal..
2022. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Más tüneteket nem tapasztalsz? Hányás, hányinger, erős görcsök?
2022. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!