Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS miatti szőrösödés valamik...

PCOS miatti szőrösödés valamikor megáll?

Figyelt kérdés
Elég nagy gyanúval PCOS-em van, bár nem vagyok elhízva, és cukros sem vagyok. Most jöttek meg a leleteim, hamarosan megyek vissza kontrollra endokrinológushoz, de azt én is láttam, hogy az össz tesztoszteronom magasabb a kelleténél. Gondolom ez okozhatja a szőrösödést. Az lenne a kérdésem, hogy ez a szőrösödés valamikor megáll? Valószínűleg csak fogamzásgátlót írna fel az orvos, de azt nem szeretnék szedni, viszont ha nem áll meg a szőrösödés, azért már elgondolkodnék rajta.

2022. okt. 27. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
A fogamzásgátlótól sem múlik el a szőrösödés, szedni kell, ha zavaró.
2022. okt. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy a szőrösödés fokozódása.
2022. okt. 28. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Majd az endokrinológus megmondja, hogy mi a teendő. Diétával, megfelelő étrenddel, életmóddal a PCOS tünetei csökkenthetőek, ha tényleg csak az van, és nincs esetleg a háttérben más is.
2022. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!