Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhnyakrák és a mehnyalkahar...

A méhnyakrák és a mehnyalkahartya rák ugyanaz vagy az két különböző rák típus?

Figyelt kérdés
Egy régóta meglévő ciszta miatt kert az orvosom tumormarker vizsgálatot. A Ca125-os értekem teljesen jó viszont a He4 emelkedett. 60ig jó az enyém 61.7 lett. Félek hogy petefészek rakom van. Illetve olvastam H mehnyalkahartya rakra is utalhat. Méhnyakrák szűrésen voltam ami negatív lett de nem vagyok benne biztos h a két betegség ugyanaz. nagyon szeretnék gyereket vállalni de ahogy olvastam ilyenkor sokszor teljesen eltávolítanak minden női szervet. Nagyon el vagyok keseredve. Akinek van hasonló tapasztalata akar tumormarkerrel akar betegséggel kérem írjon. Szívesen olvasnek néhány esetet

#tumormarker #Mehnyalkahartyarak
2022. okt. 30. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha rákos lennél nem 60 lenne hanem 600. Ez egy egyszerű gyulladástól is lehet magasabb.
2022. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban zajlik egy gyulladás a szervezetemben. Méhnyak gyulladás. De nem gondoltam hogy kihat az ertekekre
2022. okt. 30. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Már egyszer leírtuk, hogy ilyen értékkel semmilyen rákod nincs.
2022. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
A tumormarker vizsgálat semmit nem jelent, nem diagnózis felállítására való. Emelkedett lehet az érték a cisztától, de a gyulladástól is, ennél akár sokkal jobban is, feleslegesen stresszeled magad rajta.
2022. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen más a kettő... :)))
máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!