Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hüvelygomba? Ha igen,...

Lehet hüvelygomba? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon viszketett tegnap és azelőtt (ma annyira már nem) "ott lent", és hirtelen sok fehérfolyásom lett, kicsit darabos, és ma egész nap éreztem valami furcsa szagot, olyasmit mint egy romlott tejterméké, vagy szörpé, vagy ilyesmi. Utánanéztem az okainak, és azt írja lehet antibiotikus miatt is, én múlt héten azt szedtem (7 napig, csütörtökön hagytam abba.)


Szóval lehet ez hüvelygomba? Csak 14 éves vagyok, és még nem jött meg.

Mi kéne tennem? Anyukám szombatig nincs itthon, elutazott, és nem akarom apámnak mondani, akinél erre az időre lakom... Ilyen bizalmasabb idősebb női ismerőseim meg nincsenek, hogy gyógyszert ajánljanak vagy elvigyenek nőgyógyászhoz (ahol még sosem voltam és igenis félek tőle)


Mi lesz most?

Baj, ha várok vele jövő hét hétfő-keddig??


2010. szept. 28. 16:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2010. szept. 28. 16:43
 12/17 anonim ***** válasza:
A kislány azért kért segítséget mert az apjával nem akarja megbeszélni,(van akinek nincs ilyen intim kapcsolata az apjával,ez normális),és azért ajánlottam a rózsamézet,mert lehet hogy "csipös szar" de ugyanolyan gombaölö mint a canesten,a gyógyszertárban nem fogják megkérdezni minek veszed meg kinek (ha a canestent veszed lehet hogy megkérdezik!),és a kisbabáknak a szájába rakják az anyatejes fehér lepedék,gomba ellen,vagy megelözésére,adiig ajánlottam amig ez a kislány el tud menni az orvoshoz,hiszen ezért kért tanácsot. Ha lehetösége lenne orvoshoz menni,biztos nem irt volna ide!
2010. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igen, teljesen igazad van, köszönöm, és ha nem tudok orvoshoz menni, tényleg szívesebben kipróbálnám a "gyerekgyógyszert",mint a hüvelytablettát :)
2010. szept. 28. 16:53
 14/17 anonim ***** válasza:
És mégegyet hagy mondjak,14 éves lányom van,a nögyógyász gondolatától is pánikba esik,ö is fél töle,hiszen még szüz,éppen ezért a kúpot sem bírná felrakni.Nyáron próbálkoztunk a mini tamponnal,mert megjött neki és nyaraltunk,hát majdnem elájult az lett a vége.Ugyhogy szerintem próbáld meg kenegetni csak nyugodtan,és ha nem javul kedd után anyuddal beszéld meg mit csinálj! Jobbulást
2010. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szia! tudok Bp-en nagyon jó nőgyógyászt, nem kell beutaló csak TAJ kártya, ha szeretnéd megírom
2010. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na jó, látom, marad az emberkísérlet és a kézrátétel. Én elhiszem a pánikot (sőt, tapasztaltam is), de a tampont nevezhetjük "luxusnak", a gyógyszer viszont szükséges, és az orvost sem fogja érdekelni, elájul-e a kislány vagy nem. Ezek a dolgok sajnos együtt járnak a nőiséggel, minél előbb tudomásul vesszük, annál könnyebb átvészelni őket.

Szerencsétlen helyzet, hogy a kérdezőnek pont nincs itthon az anyukája... ez esetben a kísérletezgetés helyett a várakozást javaslom, ami kellemetlen lesz, de legalább nem kell magyarázkodni az orvosnak, hogy a kérdező mivel kenegette és honnan vette az ötletet. Mert hogy elmúlni nem fog, az borítékolható.

2010. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A glicerin borax=rózsméz,nem egy emberkísérlet kézrátétel,hanem egy nagyon jó gombaölö szer,és ha az újsz¨]ulöttnek nem tesz rosszat akkor a kérdezönek sem fog,legalábbis addig amig biztosan anyukájával lesz és töle kér tanácsot hogy mit tegyen.Rengetegszer elmult már töle a kezdeti hüvelygombám fiatalon amikor még a canesten nemigazán létezett!!!
2010. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!