Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez baj lehet? Nemakarok...

Ez baj lehet? Nemakarok nőgyógyászhoz menni!

Figyelt kérdés

Van fehérfolyásom de ha a nap végére megnézem a bugyim már sárga. 1× volt 3 napig barnám de azis kb. 1 hónapja. Sztetek ez már a menszi? 12/L

am nemakrok menstruálni csak félek, hogy nehogy mi fertőzé slegyen. am 5 hétig hetente 2× úszáson voltam. lrhet h attól? de már nem járok de még mindig sárga. köszi a válaszokat :)


2011. okt. 16. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akkor sárga, amikor frissen kifolyik, akkor szerintem semmi baj, de biztosat csak orvos tud mondani, aki majd megvizsgál.
2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bugyin betéten a nap végére besárgul általában,nekem is ilyen.Az a lényeg hogy mikor észreveszed hogy van folyás,vagy megtörlöd magad,és kijön egy kevés,az ne legyen büzös és fehér legyen.Nem hiszem hogy bajod lenne,nem is kell ezzel még dokihoz menni szerintem.Meg fog jönni hamarosan a havid.Ja és ha nincs viszketésed alul,nem csip mikor pisilsz,akkor ne aggódj:-)
2011. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, amíg nincs szaga a folyásodnak és nem viszket, vagy ég a puncid addig nincs baj:)

A barnás folyás lehet a mensi előjele.

Innentől legyen nálad betét és váltó bugyi:)

2011. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!