Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Mindig, folyamat...

Mit tehetnék? Mindig, folyamatosan fájni fog? Lehet otthon valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 vagyok, és észrevettem a puncimon 2 dudort, ahogy utánna néztem, ezek bőrfeluleten lévő elég fájdalmas ciszták, viszont engem sokat erőszakoltak, szó szerint inkább meghalok minthogy egy idegen orvoshoz elmenjek és szét tegyem magam. Ne haragudjatok ezért a hozzáállásért, de tényleg inkább szenvedek akkor. De örülnék, Ha lehetne valamit csinálni, hogy itthon elmulasszam.



#ciszta #Intim fájdalom
2022. nov. 14. 15:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy holgy nogyogyasz lehet jo megoldas. Az eroszak komoly dolog. Kaphattal valamit, ami akar evekig lappangva benned van. Addig feltehetsz anonim kerdest orvisoknak. Minden valasz : kerj idopontot vizsgalatra!
2022. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%

Nekem egyszer volt ilyen, én is megijedtem, elmentem női nőgyógyászhoz, szerencsére kiderült hogy valami pattanásféle volt, és majd elmúlik.. el is múlt.

Nem tudom neked mekkora te látod. Kérj egy időpontot egy női nőgyógyászhoz- úgyis picit távolabbra kapsz majd és addig látni fogod hogy a helyzet egyre rosszabb.. vagy javul már. Ez alapján eldöntheted, hogy elmész e orvoshoz, vagy megnyugodhatsz, mert valami átmeneti apró probléma volt. Úgy, hogy azt sem tudod mi az, nem tartom valószínűnek hogy természetes módszerekkel magadnak el tudod mulasztani.

2022. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Azóta teljesen meggyógyultam orvos nélkül🥰🥰
2022. nov. 28. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!