Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/anyukák, nálatok az...

Lányok/anyukák, nálatok az első nőgyógyászati vizsgálatra anyuka kísérte a lányát? Hogy volt?

Figyelt kérdés

Az anyának lenne a dolga az első vizsgálatra elvinni a lányát?


Nálatok hogy volt, ki intézte?


Hány éves korban?


Mennyire normális az, hogy valakinek az anyja nem viszi el, hanem amikor a lánya már elmúlt 20, említést tesz csak róla, hogy ő is mehetne, de nem tesz mást?



2022. nov. 21. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%

Én is tartottam tőle. Aztán mikor lett egy proktológiai vizsgálatom (jó kis végbél tükrözéssel), úgy voltam vele, hogy ennél rosszabb nem lehet úgyse. :D És tényleg.

Szóval 21 évesen mentem el először, teljesen egyedül. Persze izgultam azért , de nagyon kedves, tündér volt a doktornő és egyáltalán nem szidott le, amiért kicsit később mentem, mint a megszokott. (:

2022. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem értem a sok lepontozást, mert mind hasznos, és én is megnyugodtam. Tehát ahogy nézem nem vagyok egyedüli eset, aki egyedül megy. Ez most tényleg eléggé megnyugtató 😃
2022. nov. 22. 22:18
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Úgy őszintén, miért lettek lepontozva a válaszok? Mert biztatják a kérdezőt, hogy menjen el fontos vizsgálatra?

Ha most ezt is lepontozod legyen már annyi bőr a képeden, hogy írsz is ide, hogy miért légyszi. Írj valami jobbat ide ezeknél, na.

2022. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem mindenkinek jól esik a támogatás, főleg mivel elég gyakori az a nyomás, hogy a nőgyógyászat rossz, fájdalmas, és csak akkor mennek ha nagyon muszáj.


Nekem sajnos nagyon nem kezelték jól ezeket a kényes témákat, így nem mondtam el, hogy lefükdtem az akkori barátommal, még azt sem, hogy menstruációkor tampont használok, ezekből kifolyólag azt sem hogy nőgyógyászhoz mentem, ami 19 évesen volt. Abszolút pozitív élménnyel jöttem ki.


Szóval ezekbe nekem magamnak kellett kitapasztalni a dolgokat, nem tudtam tanácsokat kérni tőle, örültem volna ha változott volna. Igaz nem sok idő telt el, most 20 vagyok, de még most sem kötöm ezeket anyukám orrára. Nem kezeli természtesként, olyan mintha ezek nem világi természetes dolgok lennének. Pedig nagyon is azok.

2023. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!