Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek közelgő mensitől...

Ezek lehetnek közelgő mensitől? Normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég rondán megbetegedtem, tegnap előtt lázam is volt, influenza-szerű tünetekkel. Mára már jobban vagyok, nincs láz sem.

26. napon vagyok ciklusomban. Elmentem wc-re nagy dologra és törléskor áttetsző nyálkát láttam a papíron, ami őszintén nem tudom, honnan jöhetett, mert utána elől hátul száraz voltam. Teljesen szagtalan volt és olyan, mint ovukor a váladék, nyúlós. És most fáj az alhasam. És a hipochonder fejem meg van ijedve, hogy honnan jöhetett nyálka, vagy csak meg fog-e jönni, vagy mi ez.


Valakinek volt már ilyen menzesz előtt?



2022. nov. 22. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mi a probléma? A hüvelyedből bármikor jön váladék így tisztul, amíg nem színes szagos, viszket, addig nincs gond.
2022. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom miért lett leértékelve az előző válaszadó, teljesen természetes a hüvelyváladék. A betegség hatással van az egész szervezetre, így a hüvelyflórára is, főleg ha szedtél gyógyszereket vagy antibiotikumot. Teljesen rendben van, ha betegség után szokatlant tapasztalsz ott lent. Amíg színtelen-szagtalan és nem kórosan sok, addig nincs baj.
2022. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én se pontoztam le senkit, nem értem. Mikor tegnap még elmentem mosdóba uténa tapasztaltam megint ilyen csíkot, de már rózsaszínesen és elkezdtem görcsölni. Mára megjött. Valószínű ezt jelezte csak tényleg.
2022. nov. 23. 12:57
 4/6 Sssaszem ***** válasza:
33%
Kedves Kérdező! Ennek a menzesznek voltak az előjelei. Nyugi velem is meg szokott esni.
2022. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Figyeld meg, hogy menzesz előtt mindig van hüvelyváladék, akár több is, mint általában.
2022. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges igen eddig csak nem vettem észre. Annyi PMS tünetem van sajna, hogy ez már eltörpül. :D
2022. nov. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!