Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Progeszteron vizsgálatra...

Progeszteron vizsgálatra pontosan mikor kell menni?

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni,hogy ha szeretném kivizsgáltatni a progeszteron értékeimet,akkor pontosan mikor kell mennem vérvételre?


Vannak jelek,amik alapján gyanakszom. Barnázás menstruáció elején,volt sajnos korai vetélésem is. A nőgyógyászomnak elmondtam a panaszaimat,de ő nem gondolja úgy,hogy vizsgálni kellene. Szeretnék elmenni magánba,legfeljebb az derül ki,hogy nincs semmi gond. A kisbaba is tervben van.


Köszönöm szépen!



2022. nov. 24. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ovuláció után 7.nap a legjobb, de én nekem valahogy mindig 8.napon siketült eljutnom, ki is mutatta a progeszteronhiányt. Aznap du nekem már volt eredmény, Medicovernél voltam :) Nekem is mensi előtt 6-7 nappal barnázás volt.
2022. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ha esetleg ez a nap pont hétvégére esik és 1-2 nappal később jutok el,az gond lehet?


Sikerült végül pótolni nálad a hiányt?


Köszönöm :)

2022. nov. 24. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Hát a legjobb lenne ha a 8.napon legkésőbb el tudnál menni. Mert ez adja a legrelevánsabb eredményt 😊


Sikerült a baba is, de pozitív teszttől szedem a pótlást a 15.hétig, de a 2. szem után el is múlt a barnázás :)

2022. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De szuper,gratulálok. :) Ne haragudj,hogy ennyit kérdezek,csak szeretném egy kicsit a kezembe venni az irányítást ezzel kapcsolatban. Sajnos úgy érzem nem veszik komolyan az orvosok,vagyis az enyém biztosan nem,és egy ideje próbálkozunk a babával.


Téged orvos küldött,vagy magadtól mentél? Az eredménnyel visszamentél az orvosodhoz,és ő írta ki a pótlást? Onnantól kezdted el szedni,hogy pozitív lett a teszted,vagy már a próbálkozós időszakban is? :)


Köszönöm :)

2022. nov. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!