Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szednétek fogamzásgátlót erős...

Szednétek fogamzásgátlót erős menstruációs panaszokra, ha amúgy nem lenne rá szükségetek?

Figyelt kérdés

Mármint ha a fogamzásgátló funkcióra nincs szükség.


Az utóbbi időben minden hónapban végigszenvedem, gyógyszerek, melegvizes palack, gyógyteák, stb, de egyre rosszabb. Decemberre kaptam időpontot dokihoz, hátha van valami elváltozás, de több esetben olvasom, hogy nincs semmi és fogamzásgátlót ajánl. Félek tőle kicsit, nem tudom megérné e emiatt bevállalni.



2022. nov. 26. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Elmennék endokrinológushoz, mert hormonzavar is állhat a háttérben, amit nem fogibogyóval kell kezelni.
2022. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem vannak erős mensi görcseim de nem szednék fogamzásgátlót semmi esetre se. a nődoki ajánlgatta de mondtam hogy nem. fájdalomcsillapító szóba se került így nem írta föl. úgyhogy marad a szenvedés minden hónapba.
2023. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!