Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinenciára milyen ruhákat...

Inkontinenciára milyen ruhákat ajánlotok, hogy diszkrét lehessek?

Figyelt kérdés
3 éve folyamatosan súlyosbodik az inkontinenciám, én már elfogadtam, viszont most már elég feltünő, hogy betétek helyett már kb pelenkákat hordok szeptember vége óta. Milyen ruhákkal lenne érdemes ezt eltakarni, valahogy mindig azt érzem, hogy engem néznek és nagyon elkezdtem visszahúzódó lenni a társaságokból. 30/L

2022. nov. 30. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%

Farmer ilyenkor télen.

Egyébként miért hordasz pelenkát, a betéttel mi a probléma?

És orvosnál miért nem jártál vele? Mert a hosszútávú megoldása ennek nem az, hogy pelenkát hordunk. Van intimtorna, műtét, stb.

2022. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Volt 2 műtétem és a 2. után lett súlyosabb ami után a sima betét ár nem elegendő, az doki csak azt mondta, hogy ez a műtét lehetséges következménye és nem lehet semmit sem tenni
2022. nov. 30. 17:21
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Biztos akkor, hogy szervi és nem esetleg pszichés oka van?


Mindenképp bővebb ruhák, sötétebb színek, hosszított felsők lehetnek arra alkalmasak, hogy eltakarják.

2022. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez tuti szervi. Vannak olyan ruháim, viszont mindig bennem van azaz érzés, hogy "basszus mindenki engem figyel" és nagyon lecsökkent az önbizalmam mostanába. Meg nyáron valószínüleg meg fogok sülni a hoszabb szoknyáimba meg hoszzú nadrágokba. :(
2022. nov. 30. 17:28
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Csak bő legyen...

Semmiképp nem megoldás a tartóizom erősítése?


Tudsz így kapcsolatokat építeni? Környezeted hogy áll a kérdéshez?

2022. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megoldás. A baráti társaságom hihetetlenül elfogadó és segítőkész viszont, ahogy írtam elég visszahúzódó lettem az új társaságok felé.
2022. nov. 30. 17:36
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Sajnálatos :((

Akkor se lenne jó a sima betét, ha gyakran cserélnéd?

Most pontosan mit használsz és mennyit egy nap? És milyen gyakran jön elő egy nap a probléma? :(

2022. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most Tena slip maxit, de mindjárt elfogy és más lesz felírva a tb támogatás átszervezése miatt. A betét esélytelen, mert mindig szivárog oldalt. Kb 10 ből 2-3-szor érzem hogy kell, de akkor 2 perc után ha szakad ha törik megtörténik. Este esélytelen, hogy reggel teljesen szárazon ébredjek
2022. nov. 30. 18:01
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálom, ez nem lehet könnyű ilyen fiatalon.
2022. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, már megszoktam. egyedül már teljesen természetes
2022. nov. 30. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!