Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinenciára milyen ruhákat...

Inkontinenciára milyen ruhákat ajánlotok, hogy diszkrét lehessek?

Figyelt kérdés
3 éve folyamatosan súlyosbodik az inkontinenciám, én már elfogadtam, viszont most már elég feltünő, hogy betétek helyett már kb pelenkákat hordok szeptember vége óta. Milyen ruhákkal lenne érdemes ezt eltakarni, valahogy mindig azt érzem, hogy engem néznek és nagyon elkezdtem visszahúzódó lenni a társaságokból. 30/L

2022. nov. 30. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Még az jutott eszembe, hogy bár ezt a korosztályt nem nagyon érinti ez a probléma, esetleg nincs valami FB-csoport, vagy egyéb felület, ahol tudsz sorstársakat találni?
2022. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek tűnik, de nem szeretném, azt hogy a tváoli ismerőseim is lássák, hogy benne vagyok egy ilyen csoportba
2022. dec. 1. 09:02
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Akkor csinálj egy másik FB regisztrációt kicsit más névvel és arckép nélkül.
2022. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Keressél másik urológust.
2022. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szoknyában talán nem látszik annyira, persze nem mini szoknyára gondolok.


Nem feltétlen kell sorstársat találni. Pár randi után elmondod az illetőnek. Ha már pár találkozást "kibírtok" és kedvelitek egymást, akkor az sem fogja érdekelni, hogy pelenkát kell hordanod, el fogja fogadni.


Magamból kiindulva: Ha egy számomra szimpatikus lány bevallaná, hogy van egy egészségügyi problémája én nem küldeném el, adnék neki egy esélyt hátha mégis működne a dolog.

2022. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen vagyok én is, mint a kérdező. Igaz, nekem még elegendő az inkontinencia betét, de volt már rajtam pelenka is. Sajnos nálam is romlik a helyzet, főleg éjszaka. Ez miatt én is visszahúzódó lettem és magányosan élem napjaim.
2023. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Magicradio válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha a másikat megismered elmondod, aki nem fogadja el, az az ő szegénységi bizonyítványa.
2023. febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Magicradio válasza:
100%
Egyébként ruha gyanánt a body mindenképpen a legjobb dolog. Megtartja a pelust és kicsit le is szorítja. Kantáros nadrág, szoknya is jó lehet nagyon. Lehet már ing bodyt is kapni, ha elegáns szeretsz lenni.
2023. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!