Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy el kell mennem...

Tudom, hogy el kell mennem nőgyógyászhoz, csakhogy amíg időpontot kapok, addig is kérdeznék. Nagyon büdös folyás, ami szerintem a méhemből jön és nem a hüvelyemből. (?)

Figyelt kérdés
Már eddig is éreztem néha ezt a nagyon rossz szagot, de most hónapok kihagyása után megjött a vérzésem és a szag vmi egészen brutális. :( Lehet ez csak vmi sima fertőzés vagy vmi komolyabb? Esetleg lehet összefüggésben a változó korral?

2022. dec. 4. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Lehet bakteriális / protozoon okozta fertőzés és valami csúnyaság is sajnos, csak úgy eldönthető ha megnezik.

Remelem valami semmiseg!

2022. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Lehet gombásodás vagy fertőzés is, főleg ha változó korban vagy. Anyukámnak azt mondták, hogy ilyenkor az hormonváltozások miatt felborulhat a hüvely ph értéke, és ami addig eléggé savas volt, hogy megölje a bacikat, az lehet már nem az. Nem kell feltétlenül aggódni, sok dolog kikúrálható vagy antibiotikumokkal vagy kúpokkal. Jobbulást!
2022. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Igen, én alapjában véve nem vagyok nagyon parás, de ez ... fuh, ez tényleg durva. Én is nagyon remélem, hogy nincs nagy baj. Megpróbálok a lehető leghamarabb eljutni nőgyógyászhoz. Köszönöm még egyszer.
2022. dec. 4. 09:53
 4/5 A kérdező kommentje:

Na szóval voltam a nőgyógyásznál. Mmegvizsgált, UH-ot csinált, kenetet vett. Közölte, hogy a) van egy ciszta a jobb petefészkemben b) méhszájsebem van. Azt is mondta, hogy meg fog még egy ideig jönni a vérzésem.


Viszont (!) sajnos a folyásra nem mondott semmit és annyira türelmetlen és gyors volt, hogy azt sem tudtam, hova kapkodjam a fejem. Macmiror-t írt fel, 6 darabot. Továbbra is vagy folyásom van, vagy vérezgetek, vagy teljesen rendesen vérzek.


Mi a teendő, menjek el egy másik nőgyógyászhoz? Van valami hüvelytisztasági vizsgálat (ha jól emlékszem, terhességek alatt csináltak ilyet az elején), talán az kellene?

2023. febr. 3. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:

Senkinek semmi hasonló tapasztalata nincs?


Folyamatosan vérzek és a távozó vér nagyon büdi... Mi lehet ez?

2023. febr. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!