Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, körülbelül...

Mit gondoltok, körülbelül hány év múlva válthatják ki az eldobható tampont, betétet az alternatív menstruációs eszközök (kehely, mensibugyi) ?

Figyelt kérdés

Nyilván teljesen sose fognak eltűnni, mert nem mindenki vevő a mosható dolgokra, de mégis mire lehet számítani? Kb. hány év múlva jön el az az idő, amikor már többen fognak kelyhet, vagy mosható betétet, menstruációs bugyit használni? Kb. mikor fognak kiszorulni az eldobható betétek, tamponok?

Illetve mi a tendencia? Meddig növekedhet az alternatív eszközöket használók aránya?



2022. dec. 4. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Anyukádnak mi a véleménye erről?
2022. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Hat nem hiszem, hogy lesz olyan. De passz.

Az biztos, hogy en orulok, hogy most van lehetosegem valasztani. Probaltam a moshato beteteket es a kelyhet is, abbol tobbet is, le se merem irni mennyi penzt koltottem ezekre, de nekem egyszeruen egyik se jott be. A betet mindig nedves erzetet adott, 2 perc utan is, es nem volt kellemes ebben ucsorogni,a kehely meg mindig tul nagynak bizonyult, meg a tini meretet is ereztem, zavart, nyomott. Szoval nekem ez egy nagy nem.

Igy maradtam az eldobosnal.

2022. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
fétises fickó már itt is?
2022. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Sztem a moshato betet kenyelmeten es borzaszto
2022. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
4: na igen.... visszalépés 100 évet a történelemben... Amikor lepedőmaradékokat meg egyéb rongyokat használtak dédanyáink, aztán mosták-szárították...
2022. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha rajtam múlik soha :D
2022. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem inkább a lebomló lesz az új irány. A dm-ben már van teljesen pamut tampon, a szervezetnek is jobb és a környezetnek is.
2022. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is a lebomló termékek lennének a megoldás. A kehely van akinek bevált, van akinek olyan kínszenvedés hogy letett róla. Szerintem tovább népszerűsödik de soha nem fogja mindenki használni, azért megszülni egy felespoharat a munkahelyeden... ahhoz olyan mosdó és zuhanyzó kéne.


A mosható betét szvsz egy rémálom, több problémát okoz mint amennyit megold.

2022. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!