Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsölés kontra kóla. Véletle...

Görcsölés kontra kóla. Véletlen lehetett?

Figyelt kérdés
Tömören ma betámadott a vörös sereg, nem volt vészes, de délután már elég vacakul lettem, kisebb görcsök, rossz közérzet, étvágytalanság, rosszullét. Semmi belehalok típusú fájdalmak, csak rossz volt nagyon a közérzetem a fájdogálástól. Itthon megiszogattam fél liter sima kólát, rá bő fél órára mintha minden kínomat elvágták volna. De tényleg, hamarabb hatott mint egy cataflam és szabályosan meg is éheztem utána. Tapasztalta már ezt valaki? Vagy véletlen volt? Más nem, próbáljátok ki és írjátok meg mit sikerült :)
2010. szept. 30. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

a vércukorszint megváltozása hatással lehetett de ha olyan jó "gyógyszer" lenne már hallottuk volna a marketing részeként ( afrikában "esemény utáni öblítésre" is használják itt-ott de arra nem jó)

az éhségérzetet a savassága okozza

2010. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden felfedezéséhez idő kell. Miért, te próbáltad már?
2010. szept. 30. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy kis mennyiségben gyomorbántalmakra jó a kóla, elképzelhető, hogy erre is. Úgy tudom, hogy eredetileg valami szirupnak készült.

23/L

2010. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Véletlen volt, mert a kóla éppen hogy fokozza a görcsöket, a koffeintartalma miatt. Menzesz előtt pár nappal és az első napokban kerülendő a koffeintartalmú cucc, kóla, kávé, erős fekete tea.


A megéhezés nem volt véletlen, hirtelen felnyomta a vércukorszintedet, ami hirtlen lezuhant, ettől éheztél meg.

2010. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És igen, de eredetileg gyógyszernek készült, de már nem az, mert az összetétele teljesen megváltozott. Példának okárt nincs benne "koka" (=kokain).
2010. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A megéhezés dolog tényleg evisens, de én bepróbálom majd köv hónapban is, hátha alapon. Vesztenem nincs mit.
2010. okt. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!