Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lehetek terhes, vagy...

Ugye nem lehetek terhes, vagy mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Szoval 8. hónapja szedem a fogamzásgátlót. Szoktunk mellé kiegészítőleg védekezni ovszerrel(mivel tul sok olyat hallok hogy jol szedte megis terhes lett stb)Viszont a legutobbi alkalommal a baratom megszolalt az aktus utan h lehet higy ez kiszakadt!? Megnéztük ugy nezett ki hogy nem szakadt ki. A tablettat szerdan hagyom abba mindig es szombatra jon meg, viszont a legutobbi alkalommal 2 nappal korabban tehat csutortokon elkezdtem barnázni. Azon a héten beteg voltam es magam lazam volt(38.8). Semmi tünetem nincs ami tipik terhesseg tünet lenne sokat jàrok pisilni és erzem h feszul a hugyhójagom neha elegge csip a pisi es mintha neha neha a petefészkem megmozdulna vagy en nem tudom de fura erzes. Szurkál de így gyengén csak. Tudom ez a terhességes hulyeseget ki is zarhatom de akkor miert feszul allandoan a hugyhójagom?

2022. dec. 27. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Felfázás nem lehet? A csípős vizelet inkább annak a jele.
2022. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges
2022. dec. 27. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Azt kezeltetni kell. Fordulj orvoshoz!

Jobbulást kívánok! 🥰

2022. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Terhes biztos nem vagy, gyógyszer+óvszer mellett kizárt.

Ilyen korán semmiféle terhességi jel sincs, a felfázás sem az, amit tapasztalsz. Ez húgyúti probléma.

2022. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legutoljára dec. 2.an voltunk egyutt
2022. dec. 27. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy terhes, valamilyen hugyuti fertozes vagy ilyesmi, de nem terhesseg
2022. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!❤️
2022. dec. 27. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy terhes, fertőzés lesz!
2022. dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!