Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haematoma alakult ki a petezsá...

Anyuci32 kérdése:

Haematoma alakult ki a petezsák mellett, sajnos nem is kicsi. Volt vérzés, hasfájás. UH - on minden rendben volt. Ki járt már ebben a cipőben? Elmondaná a tapasztalatait? Nem kicsit félek, hogy nem marad meg a csöppség!

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok jelenleg

2022. dec. 28. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem jobban jártál volna a gyerekvállalás kategóriával, ott már biztos kaptál volna választ. :)

A kérdésre sajnos nem teljesen tudok válaszolni, nekem egy pici haematoma volt a petezsák alatt, az is vérzett, de sok pihenéssel elmúlt a 14. hétre. Mondjuk most meg a placentám érinti a méhszájam és azért vérzek, úgyhogy még mindig nincs nyugalom… de pihenés közben sok történetet olvastam haematoma témakörben és azért bőven vannak pozitív befejezések.

2023. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Sok egészséget kívánok nektek, szorítok hogy minden rendben legyen!

2023. jan. 8. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!