Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhesen vérzés?Van...

Kora terhesen vérzés?Van remény?5hetesen terhesen vérzés kezdődött.

Figyelt kérdés
Minden előzmény nélkül elkezdtem vérezni,szerdán lett pozi.Voltam ügyeleten,a doki azt mondta bármi lehet.
2021. okt. 16. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
kicsit vérzel nem baj,ha nagyon sok a vér embrzio elmegy vetélés.kivánom baba maradjon meg
2021. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ezt senki nem tudja.

Nem tudom, jobban érzed-e magad attól, ha elmesélem: Én 4 hétig folyamatosan, majd havonta néhány napot véreztem. 12 hetesen múlt el. Aztán 42 hétre született, most meg kiborít a kamaszhisztikkel.

Ha nincs erős vérzés és nem görcsölsz, van esély egy utrogestan-rutascorbin-pihenés kombóval megúszni.

2021. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem kaptam semmit se.A doki szerint ez kevésnek számít.Enyhe megjön érzésem lett.Nagyon bízom,hogy élni szeretne és minden rendben lesz.
2021. okt. 16. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem három hónapig ez volt, folyamatosan verezgettem, meg ott volt az a "mindjárt megjön érzés". Bármi lehet, valóban. Nekem most múlt kéteves a kislányom. Kívánom, hogy hasonlóan alakuljon neked is!
2021. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,bízom a legjobbakban.🙏A kisfiammal anno semmi vérzés nem volt terhesség alatt.Megírom,hogy mi lesz.10-14nap múlva menjek vissza,ha addig nincs panasz.Plusz csináljak tesztet jövő héten.
2021. okt. 17. 00:05
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenkor fontos lenne utrogestan kúp 3*1.Lehet sárgatesthormon hiány!

Én is véreztem 3-ból 2 terhességemnél és minden rendbe jött.

Nem olvastam végig a kommenteket de ha még nem kaptál utrogestan kúpot azt mindenképp kérj hogy írjanak fel.

Nem tudom hova valósi vagy nekem van megmaradva ha esetleg közel vagyunk egymáshoz szívesen odaadom!

2021. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Progit nekem csak akkor adott a dokim ha már lett szívhang, addig a természetre bízta.
2021. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyire korán még általábab természetes szelekció történik. Érthető, hogy a kismama mindenáron szeretné "bent tartani", de nem feltétlenül ezt diktálja az érdek, ha a magzat életképtelen, esetleg alapvető problémák vannak vele.

Enyhe vérezgetés még nem feltétlenül gond, szurkolok hogy minden rendben menjen veletek!

2021. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mizu veled?
2021. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már biztos,hogy elment.Csináltam tegnap reggel tesztet ami már negatív.Még mindig van minimális vérzés.Viszont nem görcsöltem.29.-ére kaptam időpontot.(Még terhesen).Attól elmegyek és megnézetem magam.Próbálunk túllépni...
2021. okt. 21. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!