Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy iszonyatosan...

Mitől lehet, hogy iszonyatosan ráz a hideg majd izzadok?

Figyelt kérdés

Gyakran van az, hogy esténként iszonyatos hidegrázásom van, úgy, hogy nem vagyok beteg majd pár óra múlva úgy ébredek, hogy mindenem úszik az izzadtságban. Néha mind a két tünet jelentkezik még egyszerre is.

Emelett nagyon hullik a hajam, már néhány folt is jelentkezett a homloknál.

26/N



2023. jan. 3. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Doki. Probalkozhatsz vitaminokkal. Vas szelen cink. Olvasgass kicsit. Ha nem javul akkor doki
2023. jan. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy nincs hőemelkedésed, lázad se? Ezek tipikus tünetei.
2023. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem voltál covidos? Nekem azóta vannak ezek a tüneteim mióta elkaptam.
2023. jan. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az állapot minden héten jelentkezik minimum egyszer. Voltam covidos de már fél éve,a hajhullás már előtte is volt, nagyon rég óta.Az oltás után lettem iszonyú hidegrázásos.
2023. jan. 3. 07:11
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
A ciklusoddal minden rendben? Én alapos nőgyógyászati vizsgalatot javasolnék laborral, ahol megnézik a hormonszintedet. Leírtad a változokór tipikus tüneteit: hidegrázás, éjszakai/alvás közbeni izzadás, hajhullás. Ezek oka változókórban az alacdony ösztrogén-szint. Énnis ponr ugyanezekkel küzdök. De én 47 éves vagyok. Figyeld a ciklusod (vezess menses naptárat, nézd meg, mennyi ideig tart, vérzés színe, stb) és mindenképp menj dokihoz. A te korodban nem normálisak ezek a tünetek.
2023. jan. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a ciklusom szabályos, viszont gyakran elhúzódik 7-8 napra. Akkor már csak már maszatol csak.
2023. jan. 3. 07:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Ileltve az jut még eszembe, hogy 2 évvel ezelőtt mikor megpróbáltam kivizsgáltatni magam embertelen magas lett az AMH értékem és azt mondta a drága magánorvos, hogy ezt ignorálni lell mert ez annyira magas, hogy ő még ilyet sose látott és biztos a labor elszúrta.
2023. jan. 3. 08:03
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A 7-8 napos ciklus egyáltalán nincs rendben. Túl hosszú. 26 éves korra be kellene álljon 3-4 napra, az a normális. A kérdesedben leírt tünetek alacsony ösztrogén-szintre utalnak, abogy az elhúzodó, maszatoló mensi is. Érdemes volna egy alapos nőgyógyászati vozsgalaton átesned, laborral. Esetleg az előző laboreredményt is érdemes lenne előkotorni, és azzal összevetni.
2023. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a hosszú ciklus újabban jellemző, egy pár hónapja.Ha ez a baj lehet vajon segíteni rajta? Nagyon nehezen tűri a szervezetem a gyógyszereket. Mindenféle gyógyszert. A hormonokat meg kifejetetten.
2023. jan. 3. 15:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!