Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható betét kamasznál?

Mosható betét kamasznál?

Figyelt kérdés

Mosható betétet szeretne egy kamasz rokonom és én is elgondolkoztam,hogy talán én is beszerzek egyet, egyben segíteni is szeretnék neki ezzel a kérdéssel.

Szeretném tudni, hogy akinek ilyenje van az milyen márkát használ? Mi az ami használ és melyik az a márka amelyik nagyon nem vált be? Mire kell figyelni mosható betét választásakor?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. jan. 9. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rövidek csúszkàlnak, nèha a hosszabb is. Kènyelmesebb, mint az eldobható, de nem marad annyira a helyèn. Testnevelès òràra mindenkèppen mensibugyit ajànlok.
2023. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen fajtát használsz? Én a Dm-es Jessa-t néztem,de nem tűnik túl jónak.
2023. jan. 9. 23:21
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én emillát használtam. Egész jó volt. Nekem nem csúszkált. A lényeg, hogy picit kisebb bugyit kell felvenni. Ha jól emlékszem L-es méretek váltak be nekem. A kicsik azok csúszkáltak. Még a végén is jobban szerettem a nagyobbakat. Ki kell tapasztalni. Érdemes először 1-eket kipróbálni.
2023. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 babyboom567 ***** válasza:
70%

Tényleg semmi bántás, de egész nap hordja majd magával a suliban a véres betéteket,hogy otthon majd kimossa?

Vagy ezt hogy oldjátok meg?Pl munkahelyen?

2023. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Szépen össze lehet csomagolni, kb mint az eldobhatósat és egy vízálló kis tasakban lehet tárolni, nehogy véletlen folytán valamit meg fogjon. Bár én eddig nem éreztem szagát önmagában sem.

Van kehely is. Az egyszerűbb, viszont véleményem szerint az a hüvely izomzatának nem tesz jót.

2023. jan. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a mensibugyit ajánlom, imádom, vissza nem térnék a betétekre.


4es: vannak tároló tasakok, abba bele kell tenni és este beáztatni majd kimosni.

2023. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy véletleül se meleg vízben legyen áztatva, mert onnantól ott is marad a vérfolt. Tapasztalat.
2023. jan. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

4, próbáld ki, addig úgyse hiszed! Meglepő, de tényleg nincs szaga. Egy lélegző, de vízhatlan PUL tasakban estére se bűlik. Még napokig se.

A mosása meg nem atomfizika. Én a leglustábban oldom meg. Félidőben ráküldök egy hidegvizes mosást, utána mehet a többi ruhàhoz egy normál körre.

Nem undorító egyáltalán.

Bár én a gyerek pelenkáit is mostam, ahhoz képest kispiskóta.

2023. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Valaki végre leírná milyen márkát használ? Mert annyi fajta van a neten. Örülök,hogy igyekeztek eloszlatni 4-es kételyeit, de érdekelne honnan/mit vegyek,mekkorát meg ilyenek.😅 Eddig csak egy válaszoló írta meg, hogy emillát használ.
2023. jan. 10. 08:50
 10/23 Derjaderja ***** válasza:
100%
Én is Emillát. Meg van egy magyar: Nora Bloom
2023. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!