Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sok vitamin okozhat felfázás...

A sok vitamin okozhat felfázás szerű tüneteket?

Figyelt kérdés

Abból indultam ki, hogy olyanról már hallottam, hogy a sok vitamin szedése megterhelheti a veséket. (De lehet, hogy már ez is hülyeség.)

Mostanában sok vitamint szedek és folyton vissza-vissza térő felfázás szerű tüneteim vannak (folyamatos pisilési inger, csípő érzés pisiléskor.)

Lehet köze hozzá vagy hülyeség?

Ezeket a vitaminokat szedem:

E vitamin

D vitamin

B komplex

Citromfű kapszula

Barátcserje kapszula

C vitamin



2023. jan. 11. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8: És milyen érdekes “véletlen egybeesés”, hogy a te pontjaid száma megegyezik az “övékkel”… Ha gyakran beszélsz magadról T/3-ban, érdemes lenne felkeresni a pszichiátriát. Mondjuk én pont felpontoztalak, bár a hsz-od felével nem értek egyet, csak összességében a többihez képest jobb kicsivel.
2023. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég mennyi baromságot összehordtatok neki! A C-vitamintól nemhogy ilyen tüneteid lesznek, az segít leküzdeni a felfázást! A neon színű pisi normális B-vitamin szedésekor! Ha ilyen tüneteid vannak azonnal orvoshoz menj, ne a gyakorin kérj tanácsot, mert a hólyaghurut (felfázás) nem játék!
2023. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!