Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl van a sok anyajegy?...

Mitöl van a sok anyajegy? Szerintetek csúnya?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 09:00
 1/9 anonim válasza:
ha beborítja a tested egy részét vagy az egészet az csúnya. Ha az arcodon van egy kicsi és nő vagy az szerintem szexi tud lenni.
2010. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen nű vagyok...
2010. okt. 3. 09:22
 3/9 A kérdező kommentje:
nő*
2010. okt. 3. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől van,sajnod nekem is több van és zavar nagyon is,le szeretném szedetni,de nincs rá időm és félek is.Én nagyon rosszul érzem magam,irigylem akinek nincs.


De másnál nem szoktam csúnyának látni,de van amelyik tényleg ronda tud lenni,ha szőrők állnak ki,meg ha nagyon nagy v. nagyon kiálló és nagyon feltünő.Én a szép tiszta bőr szebbnek tartom.

2010. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nekem is eleg sok van es engem is zavar....

de nem kene neked se es masoknak sem..

ien vagy te

aki szeret az veluk egyutt szeret meg minden

szerintem ne szedessetek le mert az mar nem ti lesztek

mindenki ugy jo ahogy van

2010. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én le szeretném szedetni,mert én marha boldogtalan vagyok,nagyon bánt,és én csak akkor tudnék önmgam lenni,elfogadni részben magam,mert sajnos eleve nem voltak toppon amikor engem gyártotak,na jól van igazából tini korom elején csúsztam el külsőleg.De sajnos minden féle orvosi beavatkozástól félek,így nincs rá esélyem,hogy összejöjjön,így marad a bohóc szerep,meg az önutálat,undor.Az élet valakikkel nagyon kiszúr,ez csak egy dolog a sok gondom közül,szóval hívő ember sose leszek,az már biztos,mert valaki túl sok jót kap az élettől és valaki meg nem.


De attól függ milyen az az anyajegy,ha szőrős,és hagyják hogy lógjanak a szőrők az csúnya,vagy ha nagyon nagy,ha nagy felületet folal el,de alapjában nem az,mármint nem ronda.

2010. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sok van,és zavar,megszabadulnák örökle ha lehetne,a három kívánság közül ez lenne az egyik nekem.

Hát relatív,hogy néz ki,mennyi van,nagy területen van stb.

2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Két anyajegyem úgy szereztem meg, hogy bevertem magam, és a seb helyén anyajegy keletkezett!!!!!! :((((
2011. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állítólag a bennünk lévő pigmentsejtek indíják be a növekedési folyamatokat,és van olyan anyajegy ami ha megsérül és kicsit vérzik,akkor ahova a vér kicsit odafolyt ott is nőhet a helyén.Ahogy ha sérül a bőr és ott eleve vannak olyan sejtjeink,akkor a sérülés helyén nőhet anyjegy.Végülis ha leégünk,akkor is valaki szepőlős lesz,az is pigment elváltozás.
2011. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!