Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm mostanában...

A menstruációm mostanában mindig kihagy 1 napot, ez nem normális nem?

Figyelt kérdés
Már kb. ez az 5. hogy szépen kicsit késve megjön (5napig szokott tartani) és vagy 3. vagy a 4. napot csak így kihagyom, egésznap nem jön semmi, nem görcsölök…mintha elmúlt volna, aztán meg késő este vagy kora reggel meg úgy jön mint egy vízesés és megint nagyon görcsölök… (4. v 5. napon) hát szerintem ez nem normális, gondoltam megkérdezem és akkor vagy elmegyek orvoshoz vagy nem…

2023. febr. 20. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért tőlem kerdezed? Honnan a szarbol tudjam? Bocsi de nem vagyok orvos.
2023. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként ezért elszokott húzodni 6 akar 7 napig is…marmint mar az utsolo 7. napon azert a biztonsag kedveert legalabb delutanig..
2023. febr. 20. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Menj el nőgyógyászhoz nézesd meg. A görcsök főleg nem jók, lehet endometriózis is, ez nem túl normális.
2023. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Olyna nekem is van, hogy a 4-5. napon már egédz nap semmi, aztán este még megtelik egy kép tampon. Kicsit még görcsölni is szokott, de az már csak enyhe, más mint az elején. De hogy utána még annyira erős, az kicsit furcsa.
2023. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Nekem szerencsére lezajlik kb 3 nap alatt. Voltak már furcsaságok , de ilyen nem. Én javaslom, hogy menj orvoshoz, kérdezd erről. Ingadozó lehet közben, de azért ez nagy eltérés, megérdemel egy kérdést. Ezen felül lehet nincs semmi gond, de inkább légy óvatos, mint hanyag :) a sok első válaszolót nem is értem :) Komoly téma, több minden múlhat rajta, inkább légy óvatos, de reméljük, nincs probléma :)
2023. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ilyen. A 4. napra mintha elmúlna aztán este és másnap még jön.
2023. febr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Tegnap már megkérdezted.
2023. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2023. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem ezer éve ilyen. 1-2 nap durva,3.-on szinte semmi vagy alig, 4-7 napon normális mennyiség. Viszont görcsölni egyáltalán nem szoktam.
2023. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!