Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal gimnazista lány vagyok....

Fiatal gimnazista lány vagyok.A melleim kb 8-10 hónapja növésnek indultak,mára a krosztályométól 3x nagyobbak a melleim.Ezt rémes hát és nyak fájás kísérte.A melleim már ilyen fiatalon F kosár méretűek ami brutál sok.Van félnivalóm vagy ez normális?

Figyelt kérdés

2023. febr. 23. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Ûdvözöllek! A nagy mellnek sajnos van hàtrànya, mert terheli a gerincet! Egy baràtnômnek is nagyon nagy melle volt és krònikus hàtfàjàsa volt, ezért idôvel kisebbre operàltatta.
2023. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Milyen a testalkatod? Sporttal/fogyással lehet csökkenteni a méretet. Sajnos ezen felül szerintem csak a műtét a megoldás
2023. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Láttam egyszer olyan speciális melltartót, ami végigfut a gerinceden, és a súlypontot igyekszik inkább hátrafelé öszpontosátani, hogy ne előrefele húzzon. Hogy ez mennyire praktikus, kényelmes, vagy drága, azt nem tudom.
2023. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

Nemigen fog tovább nöni. Nincs olyan, hogy túl nagy mell természetes módon nem nö hatalmasra, hacsak nem túlsúlyos valaki.

Az enyém C kosaras, és elég kicsi. Szinte az összes vékony lánynak nagyobb, mint az enyém. Az F kosár pont jó.

2023. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ebböl kiindulva, hogy a C kicsi, a D határeset, átmenet a kicsi és a közepes között, az E, F közepes. Csak az ettöl, vagyis a tiédtöl még nagyobb számít nagynak.
2023. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
28%
Léteznek olyan betegségek amelyek a mell kóros növekedését okozzák,reméld hogy neked nincs
2023. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Sok pasi fogja bámulni őket, erre készülj fel. Amúgy van ekkora melle másnak is, nyilván kapsz rá melltartót is, tehát nem vagy egyedül.
2023. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Az is nagy kérdés, hogy emellé milyen testsúly társul? Volt annó egy osztálytársam, akinek hatodikos korára, tehát 12 évesen már hatalmas mellei voltak, de ő azért húsosabb alkatú is volt mellé. Persze annyira nem, ami indokolná azt a mellméretet, de neki a zsír valahogy oda rakódott leginkább. Mikor lefogyott kicsit, a mellei is mérséklődtek. Megmaradtak persze nagynak, de olyan esztétikus módon, nem volt kirívóan hatalmas.
2023. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Van ilyen, nem kóros!

Én az egyetem kezdetén olyan voltam mint a vágódeszka.

Mire diplomáztam, magasan nekem volt a legnagyobb mellem az egész egyetemen.

Nem tudom mitől nőtt meg. Ha tudnám a receptjét, már dollár milliárdos lennék:)

Okoz gondot persze az öltözködésnél, a kapcsolatokban, alvásnál, sportolásnál (atlétikázni ne menj!) és úszok sokat, és igyekszem megválogatni hogy milyen melltartót vásárolok. (próba alapján döntök, nincs favorizált márkám, mert azért csalódtam egy párban)!

Szokj hozzá, hogy mindenki a melleidhez beszél - eleinte zavaró volt, mára megszoktam, és büszke vagyok rájuk!

2023. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne izgulj, normális. Van ilyen. Nekemnis eleg méretesre nőttek és elég vékony vagyok hozzá. 85G. Sajnos ha fogyok még akkor sem mennek sokkal lejjebb. 25L
2023. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!