Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet mellrák tünet? Volt...

Ez lehet mellrák tünet? Volt hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Párhónapja észrevettem, hogy nyomásra váladékozik mindkét mellem, de csak sima tejszerű váladék volt, utána néztem és olyanokat olvastam, hogy normális, lehet a tejmirigyek begyulladtak, stb.

Vártam egy hónapot nem piszkáltam majd észrevettem, hogy szintén nyomásra, ilyen sárgás, zöldes a váladék már. Gyorsan be is jelentkeztem mellultrahangra, mert 25 éves vagyok csak és a nagymamámnak is volt mellrákja. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy valaki tapasztalt-e már ilyet és kiderül-e mi volt a baj, lehet ez mellrák?



#mellrák #ultrahang #orvosi #Mell váladékozés #Tejmirigy gyulladás
2023. febr. 24. 08:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen, köszönöm a válaszokat és hasznos tanácsokat nagyon hálás vagyok, viszont kedves 10-es mammográfus sajnálom, hogy lepontozták a válaszukat, de nem gondolom hogy érdemes törődni vele, nekem nagyon hasznos volt, bár ebben az utolsó írásában a stílus megkérdőjelezhető, de nem veszem rossz szándéknak. Én szívesen "elfáradtam" volna előbb, de sajnos 1,5 hónap volt a várakozási idő, anyagilag viszont nem tehettem meg, hogy magánba menjek, ezért amíg vártam a vizsgálatra itt szerettem volna informálódni, illetve egy kis nyugtatást kapni, tényleg köszönöm a hasznos és részletes válaszokat.
2023. febr. 28. 10:19
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves #10-es, mielőtt még félreértés történik, de ez az 1 kérdésem ezzel kapcsolatban a fórumon és természetesen nem pontoztam le egyiküket sem.
2023. febr. 28. 10:27
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, jogos, elnézést kérek a pikírt hangnemért. Volt mostanában több váladékozós kérdés.

Időpontot erre a panaszra mi is a következő menzesz utánra adnánk.

2023. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szedsz veletlenul fogamzasgatlot vagy antidepresszanst? Nalam ezek okozzak.
jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!