Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szakemberhez lehetne...

Milyen szakemberhez lehetne menni?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt a háziorvos a nőgyógyász és a védőnő van. De egyik se túlzottan segítőkész. Az első terhességem alatt is konkrétan szartak rám majd, amikor 1* pl nem mentem nőgyógyászhoz akkor meg fenhangon kiabáltak velem meg úgy néztek rám, mint a farkas, amikor a vacsoráját el akarják venni tőle. De nem voltak panaszaim szóval amúgy nem láttam értelmét, hogy megint wc csészének nézve érezzem magam amikor én megjelenek az ő időpontjukban stb.. . De annak ellenére hogy ez nem az első terhességem így is vannak kérdéseim és jó lenne tudni, hogy van-e hova menni ezekkel a kérdésekkel.

2023. márc. 23. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Mehetsz magán terhesgondozasra vagy esetleg ide vagy más várandós csoportban is kerdezhetsz, ha a a laikus válasz is elegendő.

Esetleg a vakcinainfot is megprobalhatod, ott is vannak orvosok.

2023. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6%
Választhatsz szülésznőt ako elmond neked kindent a kérdesedre válaszolva.Énígy csinálom
2023. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!