Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diéta nem hat, mit...

Candida diéta nem hat, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

A hüvelyemben furcsa fehéres váladék van, picit darabos. Nem folyik, fehérneműm nem szokott olyan lenni. Izgazmi állapotban viszont igen. Pár hónapja jelentkezett.

Nőgyógyász szerint gomba. Javasolta, hogy ne fogyasszak élesztős kelt, tésztát, péksüteményt, gyümölcsöt, édességet, cukrosat, továbbá ne egyek krumplit. Max napi egy alma belefér.

Mert az élesztő gomba elszaporodása okozza a tüneteket.

Felírt Fluconert heti egyet. Vizsgálattól számítva egy hónap múlva kell vissza mennem kontrollra.

Pluszba én vettem egy canesten kúpot is.

Eltelt három hét és még mindig jelen van.

Néha csaltam de csak tényleg egyszer-kétszer.

Zéro üdítőket szoktam inni és édesítőt használok. Ezeket sem szabadna? Kérlek segítsetek nagyon kínosnak érzem. Ez az étkezés szörnyű, nehéz tartani. És én nem vagyok önellátó, a szüleimmel élek.



2023. márc. 29. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Oké. Meg van. Ezen a héten elszopogattam jó pár halls cukorkát mert fájt a torkom ><

Biztos amiatt újult ki mert az első-két héten a kúp után nem volt semmi.

Olvastam a kaukázási kefirbe áztatott tamponról arról mit gondoltok?

2023. márc. 29. 13:22
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem menj vissza a dokihoz. Meg mindenkepp hasznalj majd florahelyreallitot.
2023. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász kenetet is vett, vagy csak hasraütés-szerűen rávágott valami ordas nagy bromságot.


A fehér folyás NORMÁLIS, ha picit darabos, az is, míg szagtalan, és nem színes (pl zöldes-szürkés).

Izgalmi állapotban meg még inkább.


Ezeknek alap! tudásnak kellene lennie egy, már vszeg menstruáló nőnél.

2023. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javasolta, hogy ne fogyasszak élesztős kelt, tésztát, péksüteményt, gyümölcsöt, édességet, cukrosat, továbbá ne egyek krumplit. Max napi egy alma belefér. - aki ilyet javasol, az idióta, már elnézést, és a dietetikához fingja nincs.
2023. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Magán rendelésen voltam amúgy, de nekem úgy tűnt hogy rávágta. :(

Vett kenetet igen, meg a rákszűrést is megcsinálta.

nem is gyanakodtam gombára, mert nem viszket, nincsnek ilyen tipikus tűnetek.

"Ezeknek alap! tudásnak kellene lennie egy, már vszeg menstruáló nőnél."

Tisztában vagyok vele, milyen az egészséges folyás. De ez más a barátom is mondta, hogy rossz íze van, kellemetlen szagú.

2023. márc. 30. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!