Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú idő után erős, fájdalma...

Hosszú idő után erős, fájdalmas ciklus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10+4. éves vagyok a menstruációm tavaly áprilisban jött meg először utána rá 2 hónapra utána nem volt menstruációm egészen péntekig. Pénteken, szombaton és vasárnap normális volt ,viszont Hétfőtől ma (csütörtökig) is erős menstruációm van alvadt vérrel. Napi 7-8 betét. Valaki tudja, hogy miért van? Vagy hogy mit tudok tenni?

2023. márc. 30. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg valaki tudja, hogy mikor fog elállni? Hátha valaki tapasztalt ilyet. Vagy ez normális?
2023. márc. 30. 15:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos fiatal nôknél ilyen az elején szokott lenni, mig be nem àll a normàlis ciklus! Igyàl cickafark teàt, 6 hétig minden este egy bôgrével. Jòtékony hatàsa van!
2023. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha viszont, nem mùlna el a vérzés, akkor Nôgyôgyàszhoz kell fordulnod!
2023. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem 13 éves koromban volt hasonló amikor annyi vért vesztettem hogy kórházba kerültem miatta és vért kaptam. Semmi szervi elváltozásom nem volt és a hormonszintem is normális volt ezért értetlenül álltak az orvosok is előtte. Több dokihoz is elmentünk akkor és privát rendeléseken is jártam. Kaptam rá két fajta gyógyszert ami "elmúlasztotta". Fogamzásgátlót nem engedte anyukám szedni annyi idősen, így cickafark teát ittam és barátcserje kapszulát. Azóta hál istennek nem történt ilyen de mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt! Lehet nálad más áll a háttérben.
2023. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!