Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűzen megyek nőgyógyászhoz...

Ha szűzen megyek nőgyógyászhoz hogy vizsgál meg?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még. De nőgyógyászati vizsgálatra anyám el akar vinni. Hogy zajlik ilyenkor a vizsgálat illetve a papírra is le írják hogy még szűz vagyok?

2023. ápr. 3. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Miért akar elvinni??
2023. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

De miért akar anyád elvinni?

Hasi ultrahanggal és végbélen át tapintással tud megvizsgálni, ha szűz vagy.

2023. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként normális orvos probléma mentesen meg sem vizsgál. Max. egy hasi uh.
2023. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Na már hiányzott a szüzes nőgyógyászos pali.
2023. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Szűzes nőgyógyászos perverz megint lecsapott xDDD
2023. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Szüzes nőgyógyászos perverz ezredik kérdése. Ne válaszoljatok neki, erre veri.
2023. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

25évesen is szűz voltam és bizony rá is írta a papírra hogy virgo. Most 27 vagyok, ugyanez a helyzet, először 17 évesen voltam egy fertőzés miatt, azt mondta a doki elég nagy a rés, nem kell itt finomkodni, ujjal vizsgált. 25 éves koromban még hüvelyi UH-t is csinált nekem a magán női dokim. Szóval csak a szűzhártyám alapján elég nehéz lenne megmondani, hogy még szűz vagyok, mondjuk az évek előrehaladtával is biztos tágul, meg tampont is használok.


Viszont keresztényként ha kell, életem végéig várok arra a férfira, aki ugyanazokat az elveket vallja, amit én. Akadtak már a gyülekezetben olyan nők akik 35 felett mentek férjhez, még nem temetem magam. :)

2023. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

#14:02

Pont az ilyen kamusok miatt trollkodják szét a nőgyógyászos kérdéseket. Volt nem rég egy ilyen kérdés kiírva, hogy miért van. Hát ezért....

Fertőzésnél nem ujjaz meg és ez a keresztány duma is nagyon átlátszó. Annyira szánalmasak vagytok

2023. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Szerinted hogyan vesz kenetet az orvos máshogy? Ki kellett vizsgálni, hogy mi volt, erős antibiotikumot kaptam az iskolai uszodába járás miatt összedett bakteriális fertőzésre. Bármilyen hihetetlen, de vannak még keresztény nők, akik azért szűzek akár a húszas éveik végén is, mert várnak az igazira, arra az emberre, aki a házasságig hajlandó várni a szexualitással.


Nyilván én sem így terveztem az életem, de még nem találkoztam azzal a személlyel. A barátnőm sem, pedig ő neki több komolyabb udvarlója is volt, mint nekem. Ő is eljárt nőgyógyászhoz, szűzen volt petefészek cisztája, ami egy elég komoly dolog, rengeteg haja kihullott és már nem is fog visszanőni.

2023. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
8. Engem is így vizsgáltak. Nem értem mi ezzel a problémád, ne csinálj úgy mintha soha nem hallottál volna keresztényekről.
nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!