Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűzen megyek nőgyógyászhoz...

Ha szűzen megyek nőgyógyászhoz hogy vizsgál meg?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még. De nőgyógyászati vizsgálatra anyám el akar vinni. Hogy zajlik ilyenkor a vizsgálat illetve a papírra is le írják hogy még szűz vagyok?

2023. ápr. 3. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#18:09

Itt jön ki az agyiszint, hogy odáig kiforgatod, hogy ne tegyek úgy mintha nem hallottam volna keresztényekről... Ennyi vagy te is, kamus.

nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

"ez a keresztány duma is nagyon átlátszó."



Igen, biztos nagyon átlátszó hogy valaki ilyet ír mert mennyire megdöbbentő már hogy vannak keresztények akik szüzek maradnak. 👏


Ismeretlenül ítélkezel és hülyeségeket írsz. Mindenki kamu aki neked nem bólogat, ugye? 👏


Lehet nehéz elképzelni hogy van orvos aki így vizsgál de ez van, tedd túl magad rajta.

nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem vizsgál meg :D Pont. Elhiszem, hogy jólesik a szüzes nőgyógyászos sztorikra matyizni, de ezzel sok fiatalban félelmet keltetek és ha bajuk van ezért nem fognak merni elmenni, mert azt hiszik, hogy meglesznek ujjazva, miközben nem. Nagyon veszélyes amit csináltok és az összes ilyen hasonló kaptafára felépülő kérdése törölni kéne...
nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
43%

Egy Google keresés és rájössz hogy de, bizony vizsgál, sőt van olyan hogy a végbélbe is benyulnak ami szintén teljesen normális. Nem kell szégyellni vagy félni tőle mert ez egy rutin dolog. A "megujjazást" nem szexuális célzattal kell érteni.


Engem is így vizsgáltak, egyáltalan nem fájt.


Hogy máshogy vizsgálna? Röntgenszemmel? Ha probléma van muszáj megneznie/tapintania.


Nem lehet tabut csinálni ilyen szükségszerű dolgokból.


Felesleges veszekedni veled mert még a googlet se tudod használni, vagy inkább nem akarod mert akkor rájönnél hogy hülyeségeket írsz.


Vagy csak provokálni akarsz ugye? Keress mást. Szia 👋


Nőknek üzenem hogy rengeteg szakoldal/videó van ahol orvosok beszélnek és válaszolnak meg kérdéseket. Inkább azokat keressétek mert itt sok a troll akik csak annak élnek hogy hülyeségek terjesszenek mert igazi életük nincs.

nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
troll vagy
nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!