Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb kialakulhat újra?

Méhszájseb kialakulhat újra?

Figyelt kérdés

Volt egy méhszájsebem amit novemberben fagyasztottak. Fogamzásgátlót szedek mar egy eve kb. Múlt hónapban az utolsó tabletta bevétele utánu napon elkeztem barnazni ami még soha nem fordult elő(szombaton szokott megjönni). Viszont múlt hét szombaton tehát április 1.jen elkeztem barnazni pedig meg 5 nap volt a gyogyszerből. Nem múlt felhívtuk a nőgyógyászt aki azt mondta lehet hogy felszakadt a seb amit amúgy januárban megnézett és szép egészségesnek látott. Érfal erősítőt kaptam.

Lehetséges hogy újra kialakult a méhszájseb. Volt valaki akinél kialakult újra?



2023. ápr. 3. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Egy baràtnômnek volt, aztàn megmûtôtték, majd ujra kialakult! Àllitòlag a méhszàjseb összefûggésben àllhat a szervezet ösztrogénszintjével és minnél magadabb a szervezetben keringô ösztrogén mennyisége, annàl nagyobb lehet a méhszàjseb kialakulàsànak az esélye.
2023. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ❤️
2023. ápr. 4. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!