Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma a menstruá...

Mi lehet a probléma a menstruációmmal?

Figyelt kérdés

20 éve van szabályos normál ciklusom.

Most februárban késett pár napot és csak nagyon enyhe barna folyás volt az egész kb.10 napig. Most is kèsett, megint enyhe barna az eleje, aztán kevés vér, most pedig nagy nyálkahártya-darabok jönnek néha illetve kevés vér+alvadék. 11 napja "vérzek" már.

Már a februári fura dolognál kértem időpontot, kaptam is, májusra. Viszont azt hiszem elegem van, holnap megpróbálok nőgyógyászatra bepofátlankodni.

Járt valaki így esetleg?

Sosem szedtem tablettát, nem szültem, nem vagyok terhes, sovány vagyok.

Az az igazság, hogy félek. Ráadásul a következő években babát terveznénk.



2023. ápr. 3. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Jojo, nyugi, nem kell annyira rettegni. Akarmi lehet, erre sajnos nyilvan orvos tud valaszt adni, de okozhatja pl ciszta vagy egy kis atmeneti hormonzavar.


Lesz ra megoldas, de igen, probalj meg mostanaban orvoshoz menni, 11 napja verzel, ez surgos porblema, szerintem nem varhat majusig.

2023. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mioma és ciszta is :(

4 órát vártam, összesen kb 5 percet voltam bent.

Nem kaptam választ a kérdéseimre. Azt ismételgette, hogy akkor én tudjak róla, hogy ott van az a kis göböm. Az tény, h azt mondta most nem érdemes kiszedni.

Na mindegy. Nem fogom megúszni a magánt..

Nagyon nem vagyok képben de remélem ez nem egy nagyon lesújtó diagnózis.

2023. ápr. 4. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!