Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem? Orvoshoz kéne...

Mi van velem? Orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Ne ítéljetek el kérlek, igy is nagyon nehéz ez nekem és szégyellem. Lassan 3 éve van az hogy ha sokat nevetek, vagy nem is az h sokat jo izuen ugy igazan nevetek becsurog/bepisilek. Nagyon nagyon szégyellem magam és nem mertem senkihez se fordulni ez ügyben. Állandoan fekete nadragba es betettel jarok h veletlen se legyen az h eszreveszik ha tenyleg ugy nevetek, nem sokszor fordul elo egyebkent de nagyon nagyon fusztral.
2023. ápr. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkontinencia a neve, gyakrabb mint gondolnád, csak senki nem beszél róla. Nem tudom, hogy pontosan milyen orvoshoz kell fordulni ezzel, de írd be Google-be.


[link]

2023. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Urológushoz.
2023. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Urológus. Az foglalkozik a vizeletkiválasztó szervekkel. Mindkét nem mehet hozzá.

(Hibásan sokan úgy tudják,hogy urológushoz csak férfi mehet. De az az andrológus.)

2023. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Volt valakinek ilyen mar vagy csak en vagyok ilyen selejtes? Tudnatok addig is valami vitamint/gyogyszert ajanlani mig nem jutok el? Biztos van varakozasi ido de ha valamivel enyhitemi tudom ezt mar az sokat jelentene
2023. ápr. 12. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Van rá lézerterápia,csak azt meg kell fizetni,mert magánklinikán csinálják.
2023. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!