Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak pici piros...

Miért vannak pici piros kiütések az arcomon menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Van egy belső pattanásom is, ami fáj is, de mellette ilyen pici piros kiütések is vannak az arcomon. Még először azt gondoltam valamilyen arckrémtől, amit használok, de máskor mikor azt használom, mikor nincs meg, semmi problémám egyikkel sem. Még a számon is vannak ilyenkor pici piros pöttyök, meg szárazabb is ilyenkor a szám.
2023. ápr. 29. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonok, teljesen normális
2023. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz mutatni? Esetleg a netről hasonlót? Elképzelni nem tudom.
2023. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten olyan, mint a csalánkiütés, mert nem hólyagos, nem viszket, meg semmi, inkább ilyen pattanás utáni folthoz hasonlít:

[link]

Amik el is múlnak a menstruáció után.

2023. ápr. 29. 23:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze nekem nem ilyen súlyos, mint a képen, nem is nagyon feltűnő messziről, de én látom. Most a homlokomon jöttek ki ilyenek, egy kis részen, meg egy az orcámon.
2023. ápr. 29. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!