Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hasmenés, tenyésztés...

Állandó hasmenés, tenyésztés negatív, étel érzékenység sincs?

Figyelt kérdés

A nők egészsége témába teszem,mert szülés óta tart a problémam. Sőt, igazából a nyolcadik,kilencedik hónapban kezdődött. Vizszerű, kirobbanó széklet,olyan amit nem bírsz tartani. Napi többször,sokszor. Nem függ attól mit eszem,nem függ semmitől. Éjjel,nappal rám jöhet hirtelen. Kaja után gyakrabban előfordul,de nem csak akkor.Napi 4-6szor átlagban,van,hogy többször is. Nem csikar a hasam,nincs lázam,nem fáj semmi. Csak az állandó f*sás,semmi más tünet. Természetes úton szültem csak egy kis gatseb volt. Soha életemben nem volt hasmenés gondom. Szilárd székletem egyáltalán nincs,csak ez a vizszerű robbanás. Nem lehet így már normális életet élni. Szoptatok, a babám nagyon szépen fejlődik.

Sajnos gasztroenterológiara nem bírok a közel jövőben bekerülni.Nem anyagi ok miatt,de az sztkban nincs időpont a közeljövőben,magán pedig nincs a tágabb környékünkön sem (vidéken,falun élünk). Baba miatt most utazni sem tudok messzebbre.


Annyit tudtam elérni,hogy a széklet tenyésztés negatív,és nem vagyok semmire allergiás.

Mit tehetnék,mi lehet ez? Február 26 -án szültem, a probléma azóta kicsit sem enyhült,de igazából már kb január de talán december óta fennáll. Csak azt hittem a terhesség,szülés miatt ez normális. De már nem lehet így élni,sajnos szellenteni sem merek,mert sokszor baleset van belőle. A záró izmom jól zár,nem az a probléma, tudnám tartani,de sajnos ez nem az a fajta széklet amit lehet. Help ☹️



2023. máj. 9. 09:48
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
Első blikkre SIBO. Keresd meg Kokavcz Katát a facen.
2023. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!