Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásos Ecoli bajokkal ha...

Felfázásos Ecoli bajokkal ha laboreredmény ķimutatja mindig a bacikat es soha nem hat egyik antibio se, miért akarnak megkatéterezni mikor annak köztudottan szövődményi vannak? (És a tűfobiámról is tudnak es így)

Figyelt kérdés

Eleve az egész hugyuti "rendszerem" gyulladásban van de még erre tűvel akarnak szúrkálgatni, miközben a labortesztek világosan kimutatják az e colit, ami valahogy nem reagál eddig antibiotikumra de ugyanazt felírják mégis háromszor is ha visszamegyek hogy még mindig probléma van.


Évek óta nem kezelnek ki es mindegyik urulógus azzal zárja le hogy katéterezni fog. Pedig a labor kristálytiszta egyértelmuen mutatja ki az ecolit mindig és benne van az elozményeimben is, hogy tűfóbiám van.


(Egy ilyentől egyszer mikor meg akartak katéterezni és elkezstek szurkálni, összeomlott a tüdőm valahogy es nem kaptam levegőt teljes fulladásom lett, azota tudom, hogy panikrohamot is kapok a tűktől, nem csak fóbia ez, hanem bőven több, de ugy leszarják)


Szakrendelések magádokik mind ugyanaz. Soha nem hatékony antibiotikumot irnak fel szedem a kiegészito d mannoz meg tarsait is de évek ota fennállo panasz aminek egyre sulyosabb kovetkezményei szövödményei lesznek vagy már vannak.



2023. máj. 14. 09:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hány antibiotikumot írtak fel?
2023. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Évek alatt már többfélét és rengeteget.

Eleinte írogattam magamnak hogy melyik hat biztosan, es melyik nem hat egyáltalán semmit.

Ma meg már ott tartok hogy amik évekkel ezelőtt hatottak azok ma már nem hatnak semmit.


A fura az egészben az, hogy amikor labort vesznek nem csak a bacit mutatják ki hanem azt is mire rezisztens, mire nem. Tehát felírják azt, legutóbb doboz augmentint szedtem be, de a laboron is ez van hogy erre nem rezisztens.

És mégis maradt az ecoli is meg a tünetek is.


Ez mellett persze a sok probiotikumot is szedem, meg a kiegészítőket pl d mannóz, áfonyák, urogin meg ilyenek.


Plusz literszámra iszom a vizet, ez miatt a vizelet már szinte átlátszó mint a víz úgy átmosom magam, de még mindig fájnak a hugyutaim is, aztán labor és megint ecoli.

2023. máj. 14. 11:16
 23/34 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak kezelnek. Bízd magad az orvosra. Nincs értelme ugyanezeket a köröket újra meg újra megtenni, most egy másik nézőpontra lenne szükség, hogy kiderüljön, miért nem pusztult ki ez az ecoli. Lehet, hogy más is van ott, mint amit a vizeletedből ki tudtak mutatni, de ehhez kell a katéter, hogy kiderüljön.
2023. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Úgy kezelnek hogy most egyik azt mondta antibiotikum után katéter. Tehát megint kereshetek másik orvost mert nem fog kezelni ha nem engedem. Aztán a másik majd megint felír vmit. Valószínűleg ismét Augmentint mert én ne mondjam meg neki hogy mit irjon vagy ne írjon fel.

Ezért is tartok már a 2.dobozt is hogy beszedtem azt 2 különböző doki irta fel. Ha mondom nem hat, ne én mondjam meg.

Szóval lassan klinikára gyűjtök.

2023. máj. 14. 13:11
 25/34 A kérdező kommentje:

Az egyikkel is a katéternél fekeztük be. Most a második dokihoz se megyek vissza mert az is katéterezni akar már. De, hogy miért? Az homály. Igy ismét orvosváltás megy.


Nem akarok még egy pánikrohamot meg amikor rohannak ki velem lélegeztetni, mert összeomlik a tüdőm es ezt mindenki előtt megint eljátszani. És ondokolatlanul. Merthogy egyik sem indokol..

2023. máj. 14. 13:13
 26/34 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek tetted fel ezt a kérdést, ha nem érdekel úgy sem senki véleménye?
2023. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
A kérdés a katéterezés miértje. Az egy sima mintavételi eljárás. Miközben ki van mutatva sima vizeletbol az e coli huszbol husz laborleleten is.
2023. máj. 14. 13:23
 28/34 anonim ***** válasza:
A szakorvost kellett volna erről megkérdezni. De miért kell megkérdőjelezni, főleg, ha több orvos is ezt javasolja?
2023. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert ennyi gyógyszerre már reagálnia kellene. Hogy jobb képet kapjanak a betegségedről, egyből a hólyagodból akarnak vizeletet venni, ami még semmi mással nem találkozott. Olyan k*rva buta vagy. Tizedjére írjuk le. De hüly*k vagyunk mink is, meg az összes orvos, csak te vagy helikopter, ugye? Más örülne, ha az orvos próbálna tenni valamit érte, te meg hőbörögsz, mert segíteni akarnak.

Másrészt meg egy pánikrohamtól nem omlik össze a tüdőd. Lehet kérni, hogy nyugtatóval vagy bódításban katéterezzenek, akkor azt se fogod tudni hol vagy

2023. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Te vagy a k.va.
2023. máj. 14. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!