Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásos Ecoli bajokkal ha...

Felfázásos Ecoli bajokkal ha laboreredmény ķimutatja mindig a bacikat es soha nem hat egyik antibio se, miért akarnak megkatéterezni mikor annak köztudottan szövődményi vannak? (És a tűfobiámról is tudnak es így)

Figyelt kérdés

Eleve az egész hugyuti "rendszerem" gyulladásban van de még erre tűvel akarnak szúrkálgatni, miközben a labortesztek világosan kimutatják az e colit, ami valahogy nem reagál eddig antibiotikumra de ugyanazt felírják mégis háromszor is ha visszamegyek hogy még mindig probléma van.


Évek óta nem kezelnek ki es mindegyik urulógus azzal zárja le hogy katéterezni fog. Pedig a labor kristálytiszta egyértelmuen mutatja ki az ecolit mindig és benne van az elozményeimben is, hogy tűfóbiám van.


(Egy ilyentől egyszer mikor meg akartak katéterezni és elkezstek szurkálni, összeomlott a tüdőm valahogy es nem kaptam levegőt teljes fulladásom lett, azota tudom, hogy panikrohamot is kapok a tűktől, nem csak fóbia ez, hanem bőven több, de ugy leszarják)


Szakrendelések magádokik mind ugyanaz. Soha nem hatékony antibiotikumot irnak fel szedem a kiegészito d mannoz meg tarsait is de évek ota fennállo panasz aminek egyre sulyosabb kovetkezményei szövödményei lesznek vagy már vannak.



2023. máj. 14. 09:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy kur*a vagy, hanem hogy kur*a buta. :)
2023. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nem a jelentése számit hanem a szóhasználat.
2023. máj. 14. 14:20
 33/34 anonim ***** válasza:

Engem már katérezetek meg többször mikor felfáztam, nem lett tőle semmi más bajom hiszen már amúgyis felvoltam fázva. Az egesz kb 1 pillanat, picit kellemetlen de ennyi.

Túldramatizálod.


És amúgy rájöttem hogy miért nem hat nálad az antibiotikum:

Mert mellé reneteget iszol. Írtad hogy d mannoz, afonya, stb, kimosod magad annyit iszol hogy a vizeleted már tiszta fehér. Na ez a probléma! Ha antibiotikumot szedsz, nem szabad annyit inni, mert mielőtt még megtudná ölni a rossz bacikat már kiis pisilted a hatóanyagot! Nincs idejük dolgozni! Csakannyit igyál ami amúgy normális. Ébredés után 1 pohár víz, aztán még 5-7 pohár napközbe. Maximum! Ha eszel levest, stb akkor 1 pohárralkevesebb. Ne higítsd fel a vizeleted. Adj időt a hatóanyagnak hatni!

30/N

2023. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2023. máj. 15. 07:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!