Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés után össze-vissza...

Vetélés után össze-vissza ciklus mikor áll be?

Figyelt kérdés

Volt tavaly év végén egy korai (9 hetes) missed ab-om. Altatásban kellett művi úton befejezni.


Utána 5 hétre rá megjött és azóta volt 2x 28 napos, 1x 24 napos és 1x 26 napos ciklusom.

Nem így voltak sorban hanem egy hosszú egy rövid.. és nem értem..

a peteeresem most is (ovulacios teszteltem) 14.napon volt, aztán mégis megjött 25.napra. (tehát 24 napos ciklusom volt amiből a lutealis fázis csak 9-10napos..)


Nem akarok elmenni orvoshoz… mert elegem van/lett belőlük. Nagyon sok volt most lelkileg nekem ez a veszteség és még arra gondoltam, hogy lehet pszichés ez az egész, mintsem testi oka van, de persze kizárni se tudom azt hogy nem testi dolog mert közben az is benne van a pakliban hogy már 38 leszek és lehet ez valami menopauza előzmény.


Esetleg valakinek nincs valamiféle ajánlása amit érdemes szedni? Vetélés után a premenst javasolták de nem vettem meg mert full magam alatt voltam és nem érdekelt semmi.


Lehet ez menopauza?



2023. máj. 24. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy menopause lenne már. Inkább csak hormonális dolog lehet a háttérben. Lehetséges, hogy a mèhedben maradt egy kis gyulladás a mûvi befejezès miatt. Próbálj csinálni egy 6 hetes Cickafark-tea ès Diófalevèl tea kúrát felválltva,- minden este elfogyasztani egy nagyobb bögrèvel. Elkèszitès: Fèl liter vizet felforralsz, egy csapott evôkanál cickafarkkal, vagy a diófalevèllel,majd ázni hagyod letakarva az edènyben, ha langyosra kihûlt leszûrôd és ugy elkortyolgatod lefekvèsnèl .A cickafark gyulladásgátló, a diófalevèl pedig vèrtisztitó.
2023. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm. nem maradt elvileg semmi, de kipróbálom


Onnan veszem, hogy nem maradt semmi, mert akkor a műtét után voltam 2szer is vizsgálaton (egyszer amikor elmúlt a vérzés… kb 3 héttel műtét után, és egyszer amikor elmúlt az elso menstruacio kb 6 héttel a műtét után)

2023. máj. 24. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jò, - de ennek ellenére jò hatàssal lenne egy gyògynôvényes kùra.
2023. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom.
2023. máj. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!