Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 35 napos ciklusnál, a ciklus...

35 napos ciklusnál, a ciklus hanyadik napján célszerű elvégeztetni a progeszteron szint mérést?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 15:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Vetélés miatt.


Ha jól számolom akkor a 27. ciklusnap

28 napos ciklus eseten a 21.nap.

Ugye?:)

2023. ápr. 19. 16:04
 2/11 anonim ***** válasza:
35-7=28.napon
2023. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ovu tesztelj és a + lh teszt után 8.napon
2023. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
+-1 nap sokat számit? Pont hétvégere esne a 28.nap...
2023. ápr. 19. 21:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem de inkább + legyen
2023. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amikor a 28.nap lenne az szombat. 27.napra (péntek) foglaltam vérvételre időpontot. Legyen akkor inkább hétfő belőle? Az lenne a 30.nap?


Melyik lenne előnyösebb? Menjek akkor inkább a plusz felé,tehát 30.napra?

2023. ápr. 20. 02:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vetélés miatt nem sokat számít. Csak az látszik, hogy volt-e ovud és, ha túl korán mész, lehet, hogy még nem mutatja. Nekem ünnepek miatt olyan hülyén jött ki, hogy 18.napon lett, mert azt javasolták rövid ciklus miatt. Az ovu utáni 5.napra esett. Mutatta, hogy volt ovu, tökéletes volt a progi szint. (Sose volt jele amúgy se, hogy progi hiányom lenne.) Pár hónappal később terhes lettem, akkor is mérettem azért, elég alacsony lett, rögtön kaptam pótlást, mégis elvetéltem 😥
2023. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

PCOS vizsgálatot is csináltatok, hátha akkor kapok egy összetettebb képet, ami rávilágít a dolgokra.

Vagy rosszul gondolom? :(

2023. ápr. 30. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy tudják nézni. Ultrahangon látszódHAT, ha policisztás a petefészek, meg a hormonlabor értékeiből lehetnek arra utaló jelek. Nem biztos, hogy a vetélés oka kiderül, de az mindig jó, ha van egy hormonlaborod. Én még cukorterhelést csináltatnék. Nekem a hormonlaborom jó volt, de a cukorterhelésem nem igazán. Valószínűleg enyhe az IR-em, de én azt (is) gyanúsítom a vetélés okának. (Én akkor kezdtem a diétát, kb.1hónapja csináltam még csak, amikor terhes lettem, de gyógyszert nem szedtem rá.)

#7

2023. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

PCOS vizsgálatnál csinálnak cukorterhelést, IR-t néznek :)


Ultrahanggal nem láttak semmit a petefészkemben.

De a hormonjaim érdekelnének, illetve az IR. Úgy gyanítom az vagyok. (Túlzott szőr növekedés).

2023. ápr. 30. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!