Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt valaki mellékhatáso...

Tapasztalt valaki mellékhatásokat a Femivity Balance szedése közben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja gondoltam adok esélyt ennek az úgymond vitaminokkal gazdagított készítménynek, amely állítólag csökkenti a súlyos menstruációs panaszokat pl.görcs, erős vérzés stb. Szedtem 2 hónapig, igazán változást nem észleltem, mire olvastam, hogy legalább 3 hónap kell, amikor a szervezet hozzá szokik. Így elkezdtem szedni úgy egy hete a harmadik tégelyt is, azonban felmerült egy probléma és érdekelne, hogy mennyire lehet a készítményhez köze. Úgy lassan másfél hónapja nem volt szilárd székletem, minden nap egyszer megy a hasam. Ami mondjuk még nem súlyos, mert nem arról van szó, hogy folyamatos hasmenésem van és nem tudom elhagyni a mellékhelyiséget.Szimplán csak egy kellemetlen tényező és kezd aggasztani. Sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon mi okozhatja..De semmi más nem jut eszembe, hogy Femivity balance rendszeres szedése okozhatja mindezt. Hallottam, hogy, ha sok vitamint fogyasztasz akkor előfordul az ilyesfajta hasmenés, ezért gondolom, hogy miután ebben a készítményben nagyon sok a vitamin, előfordulhat, hogy ez okozza.


Próbáltam a neten keresgélni, hogy másnak is voltak/vannak-e ehhez hasonló tapasztalai, de semmi. Illetve ennek a gyógyszernek nem minősülő készítménynek is próbáltam utánajárni, hogy fel van e valahol tüntetve, hogy okozhat-e mellékhatást, de szintén zsákutcába ütköztem.


Érdekelne, hogy ti erről mit gondoltok vagy, ha esetleg nektek, vagy ismerősötöknek volt/van tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban, akkor írjátok meg!



2023. jún. 10. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm szedte, 4 hónapig, semmi válltozás nem történt,- abba is hagyta. Cickafark teát iszik most rendszeressen 1 hónapja már és enyhültek a tünetei ( fájdalom, erős vérzés).
2023. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Daisy13 válasza:
Szia, nekem is van hasmenesem, de arra tippeltem, hogy a magnezium okozza. En ettel melle meg pluszban de az mar sok volt. 2 tbl van 365mg Mg. Melle ettem 250g az mar sok. Lehet, h te is erzekeny vagy ra.
2023. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!