Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr szabó kornél hájas disznó?

Dr szabó kornél hájas disznó?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__9360..


még van pár kérdés itt ha beütöd a nevét,sok nő utálja,valakit pénzzel vert át,valkinél a szülésnél nem vett észre valamit stb. engem terhesgondozásoknál minden alkalommal megrígatott szinte,kiabál,mindig megalázott. és nagyon hadar is ,mások is panaszkodtak erről. idegbeteg...nagy hassal fel kell tápászkodnom,hogy kiabálhasson aztán játszotta az agyát,hogy ő felsegít,de én nem akarom megfogni a mocskos kezét,de nem bunkóskodok, mindezt hagyom mert ki vagyok szolgáltatva neki,az ő keze alatt leszek,de mindegy is mert amikor dugdos be eszközöket,minden ilyen alkalommal kiabál lazítsak már"tehát igy is lealáz ugyanugy.vetkőzzek egy szűk lukban,közben gyors tempóban 20 kérdés,(tél volt elment a hangom,alig bírok gyors válaszokat adni,és állni,szédülök,mert minden éjjel hányok a gyomorsavtól,bepisilés ellen is koncentrálok,aztán szeretném kifejteni a kérdését,de mindig kiabál,csak igennel vagy nemmel feleljek,mondok valamit,de ezt igy nem lehet lekorlátozni,aztán a végén mindig az aszisztens szól szedem-e a gyogyszereket,és rámkiabál,soha nem kérdez többet semmit" stb,nem merem mondani,hogy"hát maga nem engedte,hogy beszéljek"mert olyan mintha feleselnék vele...(és ez több alkalommal,...hadar,nem enged,hogy beszéljek,és kiabál,hogy nem beszélek).mindig siettet oké,de arra volt ideje,hogy panaszkodjon telefonon,milyen beteg,közben elég pörgősnek tűnik,és fogalma sincs én milyen rosszul voltam közben. nem egyszer

épp telefonon is kiabált valakivel a vizsgálatom közben.komolyan mi baja van?..egyszer a gyerekek miatt nem jutottam el egy időpontra egy másik orvoshoz(előző császár miatt) és kiabált,hogy jobban járok a szüléssel! neki mindegy,leszar mit csinálok,de a szülés stb."akkor szüljön ő ha annyira jobb,..nem amit mondott hanem a flegmaság és kiabálás zavar,és vagy 10 perces szónoklat a szüléssel...de amugy nem jártam jobban,a császárnál legalább nem éreztem a varrást,itt élesben sokáig tartott,plusz előtte 12 óra vajúdás,szakadnom kell,1 óra kitolás, varrás,3 hátig nem tudtasm járni,5 hónap után sincs rendes házaséletünk" császárnál semmi bajom nem volt lent,nekem ez jobban is fájt érzékenyeb helyen van a seb jegelnem kellett hetekig,hogy létezni tudjak. nem jártam jobban. de a lényeg,hogy sok nőnek okozott kárt,és még dolgozhat? nem lehet valamit tenni ellene? szeretnénk még gyereket,az elkövetkező 1-2 évben is ő lesz ott terhesgondozáson? nem akarok csak ezért magándokihoz járni...


2023. jún. 14. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!