Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit lehet csinálni?

Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Folyton azon jár az eszem, hogy disznókat vágnak le vidéken, és közben vidámak is az emberek. Én ezt nem tudom elfogadni, arra gondolok, bárcsak én halhatnék meg helyettük, amúgy is utálom az életet. De ezt nem lehet így megoldani, mégis folyton ott van a fejemben a gondolat a halott állatokkal pózoló-fotózkodó magyarokról, és hogy ez az egész szerintük normális. Főleg így télen brutális ez az érzés, nehezen is alszom el emiatt.

2022. nov. 26. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Fordulj pszichológushoz!
2022. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állj le a drogokkal és menj valami agyturkászhoz. :D
2022. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, legalább tudd, hogy mi nem vágunk le disznókat. Csak csirkét.
2022. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Égy' meg egy jó zsíros zsalonnát tábortűznél, a szírját kenyérre csöpögtetve. Ez az igazi élet. Máris jobban leszel, nem fogsz ilyen fszságokon gondolkozni.


Az oroszlán meg letépi a még élő antilop lábát és megeszi. Azta.

2022. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az agyturkász a tuti neked
2022. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én azért nem fizetek. Sajnos nem bízok bennük se. A végén lehet elvitetne valami szanatóriumba
2022. nov. 26. 19:08
 7/12 Senior Séf ***** válasza:
Vagy meghína a hétvégi disznóvágásra.
2022. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 oda csak benfenntesek jutnak el. De leginkabb disznók közt élnék ezért olyan embert keresek akinek vannak disznói
2022. nov. 27. 15:31
 9/12 anonim válasza:
Már az egész úgy hangzik mint egy nagy vicc. Mennyi idős is vagy?( Nem rosszból kérdezem, de már azt is meg kérdőjeleztem, hogy esetleg felnőt vagy.És ha kiskorú vagy avvval semm lenne probléma) Csak kiváncsi vagyok
2022. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

30felett vagyok. Ez nem újkeletű dolog

2022. nov. 28. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!