Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász tud segíteni...

A nőgyógyász tud segíteni abban, hogy kevesebb legyen a vérzésem? Vagy el se menjek hozzá?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nekem negyed óránként muszáj cserélnem. Tampont nem tudok használni, mert hüvely gombám lesz tőle. (Mióta nem használom, azóta nincs, előtte meg minden hónapban volt). Eddig nem volt gáz, mert itthon voltam egész nap a kisfiammal, de most hogy visszamegyek dolgozni, nem fogok tudni 15 percenként eltűnni. Az első 2 nap ilyen, a 3. naptól enyhül csak egy picit. Tud ezzel az orvos valamit kezdeni?
2010. okt. 12. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamit muszáj tennie, mert ilyen erős vérzés nagyon nem normális!
2010. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Először is elküld ultrahangra hogy nem e endometriosis.

Aztán fogamzásgátló tablettát is javasolhat, mert attól csak megvonásos vérzésed lesz, ami kb negyed annyi mennyiségű vérzést jelent, mint a sima.

2010. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi akkor elmegyek. Csak ha megkérdezi hogy ez mióta tart, nem fogok tudni mit mondani, mert fokozatosan a szülésem óta lett több.
2010. okt. 12. 13:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, ezen nem fog fennakadni. Nekem is így volt. A gyógyszerrel sokkal könnyebb.
2010. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!! A gyógyszerrel egyébként sokkal kevesebb lesz? Még soha nem szedtem, és nem is terveztem, de ha ez segít akkor iratok fel.
2010. okt. 12. 13:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem h h les hüvelygombád tőle?megmosod alaposan akezed mielőtt használod?de az erős vrzésre térve az nem normális !!nagyonnem!Felír neked valami bogyót biztos a diki..sok sikert!
2010. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal. Legalábbis nekem sokkal kevesebb lett. A 20percenkénti csere helyett több óráig is "biztonságban" voltam.
2010. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De jó lenne nekem is több órára biztonságban lenni. És hogy első napon, ez mennyország lenne. Jelenleg a boltba nem merek lemenni, mert ha sokan állnak a pénztárnál akkor nekem lőttek!
2010. okt. 12. 13:50
 9/17 A kérdező kommentje:
A tampont előtt kezet mostam mindig. Talán attól lehetett, hogy az erős vérzés miatt a legvastagabbat használtam, ami még ha feldagadt, iszonyat nagy volt, és talán kihúzásnál kidörzsölt. Vékonyabb nem ért semmit soha. Vagy nem tudom ez csak tipp. De nem használom már, inkább szenvedek a betéttel.
2010. okt. 12. 13:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Na igen, aki nem járt még így, el se tudja képzelni, hogy milyen borzalom ez... Super Plus tampon, vatt + betét és 10 perc max a játszótéren... Na ezért szedek fogamzásgátlót.
2010. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!