Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem. Túl vagyok a 6 hetes kontrollon is, minden rendben volt. A párommal a 6. Hét után voltunk együtt először és óvszerrel védekeztünk (azóta is). Tegnap előtt jött meg először a menzeszem, a gyermekágyi vérzés után 3 héttel kb. Borzasztóan alvadt véres. Fontos tudni, hogy szüléskor sajnos több helyen szakadtam, varrni kellett. Kb szülés után 2 héttel már egyáltalán nem fájt odalent a varrások helye. A mostani menstruációm nem jár fájdalommal. Szerintetek mitől ilyen alvadékos? Ez normálisnak számít így szülés után? Menjek dokihoz ha elmúlik? Azt mondta a 6 hetes kontrollon hogy, majd 3 hónap múlva menjek vissza rákszűrésre… de ezzel lehet, hogy nem kéne várnom. Az intim higéniámra nagyon oda figyeltem, itthon állandóan fertőtlenítettem a wc-t (sajnos egy két alkalommal előfordult, hogy elfelejtettem) egy bizonyos illető miatt fertőtlenítem csak, aki minden hónapban más-más hüvelykúpot, krémet használ és ő sosem volt még nőgyógyásznál sem. Esetleg tőle kaphattam el valamit szerintetek aminek hatására ilyen a menstruációm? Előre is köszönöm a válaszokat !!

2023. jún. 23. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem túl ritka, nem vészes.
2023. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!