Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom tartani a pisit?

Miért nem tudom tartani a pisit?

Figyelt kérdés

Amint rám jön az inger szaladnom kell, de már akkor is szinte késő, mert ahogy veszem le a ruhát már folyik és éppen tudok belecélozni a wc-be.

Nagyon kellemetlen ezt 18 évesen megélni, ez 2 napja megy így, szóval nem gondolnám betegségnek. És tényleg sokat is pisilek, 20 percenként 150 ml biztos meg van. Ami szerintem sok, mert óránként kellene annyit.


2023. júl. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet valami betegség, fertőzés akár...

Minden alkalommal gond van? Mennyit iszol naponta?

Gondold végig, ért-e esetleg az életedben mostanság nagyobb változás, behatás

2023. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Betétet tettél be legalább, hogy ne a bugyidba menjen?
2023. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt, csak nekem akkor, amikor hazaértem és én kibírtam a wc-ig és akkor kezdett el szivárogni, ahogy a wc-hez értem é nem tudtam elállítani. Már olyan is volt, hogy annyira nem tudtam kigombolni a nadrágomat, hogy le kellett ülnöm ruhában a wc-re, hogy a padló ne legyen olyan.

Ez úgy 6 éve volt. Utána magától elmúlt, nem tudom hogyan.

2023. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!