Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem túl nagy vagyok a...

Úgy érzem túl nagy vagyok a partneremhez, mit tudnánk tenni?

Figyelt kérdés
Péniszem mérete miatt aktus után partnerem rendszeresen fájdalomra panaszkodik. Lehetséges, hogy túl nagy vagyok hozzá vagy valami más tényező is okozhatja ezt?

2023. júl. 12. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos azt nem irtad, hogy minden poziciòban is fàj neki! ?
2023. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen nincs felizgulva eléggé.
2023. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A hüvely izgalom hatására sokkal hosszabb lesz mint nyugalmi állapotban. Csak az okozhat problémát ha 20+ cm...
2023. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Sikosito kellene az ellazulas melle. Ovszerrel csak vizes bazisut szabad.
2023. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem pl okozott fajdalmat meretesebb partner. Vele csak nehany poz es nem tul vadul volt jo.

Aztan a nok kb harmadanak lesz mioma a meheben vagy falaban, esetleg az is lehet rossz helyen, bar azt ultrahangon nezi nogyogyasz.

2023. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Én szakítottam már emiatt. Ugyanis nem gondolom, hogy tűrnöm kellene az állandó fájdalmat márpedig vele minden alkalom fájt.

Teljesen mindegy volt, hogy ki van felül, volt-e orgazmusom, mennyire izgatott fel.

Gyakorlatilag tocsogtam, mégis elérte a méhszájamat, és minden aktust félbe kellett hagyni, néha véreztem is, vadulásról pedig szó sem lehetett.


Hát, ez van, a mostani párom ellenben pont passzol, és nyugodtan mehet a keményebb menet, mert nem okoz vele fájdalmat, sem vérzést.

2023. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagynak tartod a peniszed,akkor csak lassan told be!Akkor nem fog fájni neki!
2023. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!