Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció? Hamarabb hogy...

Menstruáció? Hamarabb hogy múljon el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem hétfőn jött meg a mensim és szombat hajnalban utazunk el, de menni fogunk sokat vízbe is ( nem használok, használhatok betétet!!!!) És addigra lehet nem múlik el. Segítsetek hogy lehet hogy elmúljon szombat reggelig?? Nagyon fontos!!! Segítsetek! Azt olvastam ha ideges vagy hamarabb elmúlik ( hát eléggé ideges vagyok emiatt mert félek nem múlik el de el kell múlnia) meg ha c vitamint eszek akkor is hamarabb elmúlik. Ez igaz??? Köszönöm a válaszokat! Csak értelmeset ha lehet!

2023. júl. 13. 09:17
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Kedves 14es! Köszönöm hogy megérted, és igen éppen ezért nem akarják anyáék sem. Legyen kellemes, élménnyel teli nyarad!
2023. júl. 13. 16:41
 22/27 anonim ***** válasza:
53%
Úristen hányzsor ültem a tó partján meg a medencén kívül wellnessben is. Minden nyaraláson 5-6 nap, soha nem tudunk úgy nyaralni menni, hogy ne legyen meg. Én sem használok tampont, pedig idősebb vagyok, 10 éve menstruálok, egyszerűen idegenkedem tőle, ez van. Pont most itt volt a nagy meleg és én egyedül dekkoltam kint a pléden. Legyen nálad több könyv, ami mindig legyen ott veled és ennyit tudsz tenni. És kezdj hozzá szokni a gondolathoz, hogy ez nagyjából minden nyáron így alakul(hat). Akárhogy számolgatom és reménykedek, fix hogy a nyaralás kellős közepére esik. A legelső mensim telibe a nyaralás kellős közepén jött meg, szóval konkrétan ott el lettem átkozva ilyen téren. Teljesen kiszámíthatatlan, főleg ha egy hónapban az ember kicsit jobban stresszel már csúszik is. Semmit nem lehet előre tervezni, mindig akkor dől el amikor épp van.
2023. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Kedves 22. Válaszoló köszönöm a választ. Na látod? Nem mindenki szereti a tampont és nem értem mi ezzel a baj?? Nem mindenki egyforma. Akkor viszek könyvet, szeretek olvasni.
2023. júl. 13. 21:29
 24/27 anonim ***** válasza:
51%
22-esnek… én is ilyen szerencsétlen vagyok, foglaltam szállást nyaralásra 3 hónapra előre :D majd késett a mensim és a nyaralás közepére esett, szóval kénytelen voltam odébb tolni a dátumokat 2 héttel :D szerencse hogy volt erre lehetőségem
2023. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

"Nem engedik" - őszintén, kinek mi köze van hozzá, hogy használsz-e vagy sem :D , és nem kell kiabálni.


Ha olyan kicsi vagy, akkor mellesleg az oldalra sem regisztrálhatnál.

2023. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

#24-es (22es vagyok)de ismerős. Sok helyre meg előre kell foglalni hónapokkal, már januárban. Hát aki nem szed gyógyszert és megtudja mondani januárban, hogy nyáron mikor fog menstruálni, tanítson már meg hogy kell ezt :D Teljesen kiszámíthatatlan. Küzdhetek meg számolhatok akárhogyan, biztos csúszik annyit hogy a nyaraláson míg mindenki pancsol én olvassak. Egy reményem marad ilyenkor, a hűvösebb kiránduló idő. De amilyen totál szerencsétlen vagyok, mindig min. 6-7 könyvvel megyek nyaralni, mert tudom kint fogok üldögélni.


Kérdezőnek: a stresszről annyit, lehet valakinek valóban hamarabb elmúlik, de vannak azok a "szerencsések", igen ahogy én is, akinek minél jobban stresszelek egy hónapban, a következő menstruáció annál tovább tart. Tök jó ha valakinek a stressztől rövidebb, de ez sem mindenkinek. Ráadásul ha stresszelek még öt napot is késik és a PMS is ezerszer rosszabb.

2023. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

24es köszönöm a választ.

25ös mondjuk mert ők a szüleim?????

Ja és amúgy nem csak én vagyok aki 18 alatt van és regisztrál, sőt volt aki 8-9 évesen regisztrált. Van olyan ismerősöm, nem kötöm az orrodra hogy ki az, mert nem rád tartozik.

2023. júl. 14. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!